Vanspor Coşkundere'ye Emanet!

Yeni sezonda transfer çalışmalarını sürdüren Vanspor FK Teknik Direktör Ercümend Çoşkundere ile anlaşmaya vardı. Coşkundere İlk Açıklamasında “Çeyrek asırlık hasrete son vermeye geliyoruz..” dedi.

Vanspor Coşkundere'ye Emanet!

Vanspor FK, geçtiğimiz sezon Sakaryaspor’un şampiyonluğunda önemli katkısı olan tecrübeli Teknik Direktör Ercümend Coşkundere ile anlaştı.

Vanspor FK'da Erhan Atın'dan boşalan teknik direktörlük görevine ligin bitimine iki hafta kala Vanlı Teknik Direktör Zeki Yılmaz getirilmişti. Yeni sezonda 2. Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Vanspor FK, yeni sezona Teknik Direktör Ercümend Coşkundere ile anlaşarak, sezona güçlü bir şekilde başlayacak.

Geçen sezon 32 hafta boyunca Sakaryaspor'un başında olan teknik direktör Ercümend Coşkundere ile ligin son haftalarında yollar ayrılmıştı. Tecrübeli teknik Direktör Coşkundere Vanspor FK ile anlaşarak sözleşme imzaladı.

Vanspor FK'dan yapılan açıklamada, "Kulübümüz, teknik direktör Ercüment Coşkundere ile prensip anlaşmasına varmıştır. Detaylı bilgiler, daha sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır." denildi.

Teknik Direktör Ercüment Coşkundere’den İlk Açıklama “Çeyrek asırlık hasrete son vermeye geliyoruz..” paylaşımı yaptı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER