VANTSO Başkan Adayı Koçhan’ın Ziyaretleri Sürüyor

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Başkan Adayı iş insanı Hamdullah Koçhan, seçim çalışmalarını İstanbul’da bulunan Vanlı STK ziyaretleri ile devam etti.

VANTSO Başkan Adayı Koçhan’ın Ziyaretleri Sürüyor

Van Ticaret ve Sanayi Odası ( Van TSO) Başkan Adayı iş insanı Hamdullah Koçhan, Van TSO seçimleri konusunda iş adamlarının önemine vurgu yaparak, Van’ın ekonomik olarak güçlenmesi konusunda, iş adamlarına gereken önemin verilmesi gerektiğini söyledi.

Van TSO Başkan Adayı iş insanı Hamdullah Koçhan, İstanbul’da bulunan VANFED’in eski başkanı İş insanı Fevzi Donat’ı makamında ziyaret etti.

Van TSO Başkan Adayı Koçhan, her bir Vanlının kendisi açısından oldukça önemli olduğunu belirterek; “Birkaç günlük İstanbul ziyaretimiz kapsamında bazı iş adamlarını ziyaret etme fırsatımız oldu. Her birinin görüşü bizim için önemlidir. Van hepimizin ortak paydası ise, birlikte hareket etmemiz gerekir.

Bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Fevzi Donat ise Van TSO seçimlerinde sayın Koçhan’a başarılar dilediğini belirterek; “Van özelinde ülkedeki hepimizi ilgilendiren birçok konuda samimi, içten ve keyifli sohbetimiz oldu.

Kendisine hem iş hayatında hem de Van TSO seçimlerinde başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER