YAKA'nın Eğitimleri Devam Ediyor

Yaka Marketler Zinciri, 12 şubede görev yapan kasiyer ve mağaza müdürlerine eğitim verdi.

YAKA'nın Eğitimleri Devam Ediyor

Yaka Marketler Zinciri, 12 şubede görev yapan kasiyer ve mağaza müdürlerine eğitim verdi.

Sektöründe lider marka olan Yaka Marketler Zinciri, kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte kalifiyeli personel yetiştirme konusunda personel eğitimlerine devam ediyor.

Van’da 12 şubesi ile perakende sektöründe hizmet veren ve Van’ın en çok şubesi olan Yaka Marketler Zinciri, şubelerde çalışan kasiyerlere “Satış Becerileri, İletişim Ve İkna Kabiliyeti, Duygusal Zeka Yönetimi” aynı şekilde mağaza müdürlerine de, “Zincir Mağaza Yönetimi” eğitimi verdi.

Uzman Eğitmenler tarafından verilen eğitim hakkında konuşan Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Karaman şunları söyledi:

“Halkımıza tüketim sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden buyana personellerimizi sektörel bazda nasıl daha iyi bir kalifiyeli eleman haline getirebiliriz çabası içinde olduk. Halkımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, Personellerimize zaman zaman eğitimler vererek daha kaliteli bir hizmet sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Yapılan Eğitimler sonucunda olumlu geri dönüşler alıyoruz. Buda bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER