Edirne’den Hakkâri’ye koştu ve devam ke dedi

Sıra dışı kliplerle gündeme kalmayı başaran Aydın Aydın bu kezde, Edirne’den Hakkâri’ye kadar takım elbise ile koşarak (DEVAM KE!) dedi. İşte o klip

VanHaber - Ünlü türkücü Aydın Aydın, pandemi nedeniyle toplumda yaşayan yılgınlığa dikkat çekmek ve “Ne olursa olsun durmamalıyız” demek için, Edirne’den Hakkâri’ye kadar ülkenin bir ucundan diğer ucuna takım elbise ile koştu.

“Devam ke” (devam et) adını verdiği şarkısının klibi için, ülkenin birçok yerinde takım elbise ile koşan Aydın Aydın, “Ne olursa olsun, hayat devam ediyor, inancımızda da kültürümüzde de yılmak ve durmak yok, dünya ve insanlık bugünleri de aşacak elbette, o yüzden devam ke, diyoruz ve her ne iş yapıyorsak, her ne üretiyorsak, o işi yapmaya, o üretimi gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi. 

Edirne’den Hakkâri’ye kadar koşan Aydın Aydın, bu performansını sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarına dikkat çekmek ve onlara teşekkür etmek için yaptığını söyledi. Koşuyu Hakkari 2 bin 800 rakımlı Şivekür zirvesinde tamamlayan Aydın Aydın, burada Reng-i Hakkarî  sanat topluluğu ile kara bata çıka yürüdükten sonra halay çekip, eserini tanıttı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet selim seven
Mehmet selim seven - 7 ay Önce

Buda pudra sekeri kulaniyor kafasi bi milyon

SIRADAKİ HABER