Kürtlere küfür eden Deniz özür diledi: Çocukluğuma verin

Sosyal medya yaptığı terbiyesizce paylaşımları ile gündemden düşmeyen MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz sosyal medya hesabından özür açıklaması yaptı.

Kürtlere küfür eden Deniz özür diledi: Çocukluğuma verin

VanHaber - Masterchef yarışması tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama gelmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye edilmişti. Yayınlanan son bölümde ise diskalifiye anları ekrana geldi.

Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanan MasterChef programındaki yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz'in sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmayla ilişiğinin kesildiğini duyurmuştu.
Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir."

SOMER ŞEF ÇAĞIRDI 
Diskalifiye anının ekrana geldiği yayında Somer Şef, Uğur'u öne çağırdı. Somer şef, "Sosyal medyada çıkan talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik." dedi.

UĞUR'DAN AÇIKLAMA 
Uğur ise yaptığı açıklamada, "Şef öncelikle bu sebepten dolayı önünüze gelmek ve ayrılıyor olmak gerçekten hiç istemediğim olaydı. Sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle bir şey yoktu. O zaman ailevi problemler yaşamıştım. Çok fazla ağzımdan küfür çıktı, her yere saldırdım. Seneler geçtikçe olgunlaşıyoruz ve pişman oldum. Öncelikle sizlerden, tüm insanlardan özür diliyorum. Ne desem bilmiyorum şefim." ifadelerini kullandı.
"Aslında ben buraya gelirken şef sonuna kadar gidebilmeyi düşünüyordum. O insanların tanıdığı Uğur kesinlikle ben değilim" diyen Uğur gözyaşlarını tutamadı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI 

Sosyal medyadan da paylaşım yapan Uğur şu ifadelere yer verdi:

Yemek yapmak yemek sunmak çocukluğumun hayaliydi. Hayallerimin peşinden giderken yolum hep yemeğe ve mutfağa çıktı. Bu masalsı zenginliğin içinde bir yandan hayallerinizin peşinden koşarken bir yandan da büyürsünüz. Ergenlik ve delikanlılık arasında bocalar durursunuz. Ve galiba bolca hata yaparsınız aynı benim gibi.

Bizim jenerasyonumuzun hayatının bir parçası haline gelen sosyal medya işte bu ve buna benzer hatalar için bir başka zemin haline geliverir. Sosyal medyada gündeme gelen eski ve neredeyse çocukluk dönemlerimin bazı paylaşımları benim Masterchef hikayemin sonunu getirdi.

Hedefim Masterchef'te final oynamaktı ve bunu çok istiyordum. Bu hedef ve isteğime rağmen bugün artık kaybettiğim Masterchef finali ve şampiyonluk ihtimali değil sosyal medyada yaptığım hata ve mahcubiyetime üzülüyorum.
TV8 ailesine kendilerinden çok şey öğrendiğim şeflerime yarışmacı arkadaşlarıma ve yaptığım iyi ve kötü tabaklarımda bile beni destekleyen tüm sevenlerime içten ve derin bir özür borçluyum...

Yazdıklarımla kimi nerede ve ne zaman üzdüysem özür diliyor ve özrümün kabulünü rica ediyorum. Bağışlamak büyüklüktür çocukluğuma ve gençliğime verin...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan Aksu
Ayhan Aksu - 2 ay Önce

Allah b.... versin ırkçı pislik

Hacı bayram
Hacı bayram - 2 ay Önce

Kınıyorum lanetliyorum ve Kürdüm

Mustafa Turgay
Mustafa Turgay - 2 ay Önce

Ne ekersen onu biçersin insanları dislar san kendin de dislanirsin insanları sevmesen kendinde sevilmessin

Wan
Wan - 2 ay Önce

Bu ülkede binlerce kürt katledildi 23 bin faili meçhul var , öncekilerini saymıyoruz yüzbinlerce kadin çocuk katledildi yada sürgun edildi bu cocuk cahilliğinden kendine küfur etmiş normal görün hergün yandaş basın ve büyükler ķufür ediyor buda onlardan öğrenmiş dindar ve kindar nesil yetiştiriyorlar

şevki atik
şevki atik - 2 ay Önce

seni beğeni ile izliyordum. Sen, meğer koyun postuna bürünmüş bir kurtmuşsun. öyle yerler sana göre değil. çünkü kalbin fesat. ırkçı, faşist insanların bulunacağı yer değil oralar. laik olsaydın kalırdın. bir halka küfretmek ne demek? ki o halk vergileri ile senin gibi itleri doyuruyor. seni izlemek için verdiğim emeğe, enerjiye ve zamana yazık! Hak yerini buldu.

Ben ve
Ben ve - 2 ay Önce

"Değerli yorumcumuz, tüm görüşlere eşit mesafede durmakla birlikte; küfür, hakaret, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla!

SIRADAKİ HABER