Ortaç muhalefet liderlerini sıraladı Demirtaş kaçıncı sırada

Türk Pop müziği sanatçısı, Serdar Ortaç muhalefet liderlerini sıraladı Demirtaş’ı bakın kaçıncı sıraya koydu

Ortaç muhalefet liderlerini sıraladı Demirtaş kaçıncı sırada

Haber Global’de Buket Aydın’ın Koltuk programının konuğu olan Serdar Ortaç, “İddia edildiği gibi maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz?” sorusuna “Devlet olmazsa hiçbir şey olmaz. Ben devletçi bir adamım. Devletin başına Kemal Kılıçdaroğlu geçse onu da savunurum. Tayyip Erdoğan varsa yine savunurum. Yarın başkası gelse onu da savunurum. Zamanında yaptım o hataları. Anladım devlet olmazsa biteriz” yanıtını verdi.

‘YAKIN TEMASLI OLDU AMA DEVLETİN BAŞINDA FALAN DİYE DEĞİL’

Ortaç, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile ilgili de açıklamalarda bulunurken, şunları söyledi:

“Ama özel olarak sorarsanız… Ben Tayyip beyi kişilik olarak seviyorum. Emine ablamı da… İnsanlıklarını gördüğüm için seviyorum. Kimse görmüyor ki atıp tutarlar. Yakın temasım oldu. Ama devletin başında falan diye değil. Bana ne kıyağı olacak. 

Devletin başında olduğu için seviyorum, bizi bir arada tuttuğu için seviyorum. Hatalarını kabul ettiği için seviyorum. Daha ne diyeyim ki.”

‘EKREM BEY ŞİMDİ GENÇ, TECRÜBESİ AZ’

Ortaç ayrıca, “Muhalefetle ve muhalefet liderleriyle ilgili görüşleriniz nedir?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Kemal Kılıçdaroğlu’nu da seviyorum. İnsan olarak onunla da tanışıyorum. Ekibini de seviyorum o da yapmak istiyor bir şeyler. Sıraya soksam Meral Hanım birinci gelir. Mansur Yavaş 2’inci gelir. Kemal Bey 3, Ekrem Bey 4, Ali bey 5’inci gelir. Ahmet Davutoğlu 6’ıncı gelir. Selahattin Bey 7’inci gelir. Ama 1’inci Meral abla gelir. 

İş adamlarından birini isterim. Çünkü işletmeyi yönetmeyi biliyorlar. Muharrem Abiyi de isterim. Alternatif diyorsun ya yarın bir gün Allah korusun hükümet değişirse, bir şey olursa… 

Ekrem Bey şimdi genç, tecrübesi az. Devlet yönetecek. Birkaç sene tecrübe edinirse baba gibi yapar bu işi. Basit işler değil bunlar. Bence Tayyip baba alır ama Meral hanım da çok az farkla alır yani. 1 milyon kişiyle falan arada o kadar fark kalır ama Tayyip baba alır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Teşubalî
Teşubalî - 7 ay Önce

Seni gidi dönme dolap her telden çalıyor .Rahmetli Ahmet kaya sağolsaydi sana de git ulan üretme kabizı yalaka derdi.

Mehmet selim seven
Mehmet selim seven - 7 ay Önce

Serdar sen hayatın boyunca hep sondan olacaksın kaliten sabit degil

SIRADAKİ HABER