Sanatçı Kırmızıgül ve Athena Gökhan’dan TSK'ya çağrı

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül ve Müzisyen Athena Gökhan’dan orduya çağrıda bulunarak, Böyle durumlarda ordu teyakkuza geçmez mi?

Sanatçı Kırmızıgül ve Athena Gökhan’dan TSK'ya çağrı

Müzisyen Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından Türkiye’de günlerdir devam eden orman yangınlarıyla ilgili bir paylaşım yaptı. “Böyle durumlarda ordu teyakkuza geçmez mi?” diyen Özoğuz’un paylaşımı şöyle:

Bırakın kavgayı siyaseti ona buna laf yetiştirmeyi, ülke yandı kül oldu! Yaşam alanlarına girdi. Böyle durumlarda ordu teyakkuza geçmez mi? Alanların kontrolünü kolluk kuvvetleri, özel birimler almaz mı? Her yerde halk bir başına kendini paralıyor. Bu yangın hepimizi yakıyor.”

TSK'ya yönelik bir paylaşımda Mahsun Kırmızıgül'den geldi

Kırmızıgül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, askerlerin kışladan çıkmadığını belirterek "Eskiden felaketler yaşandığında, anında askerler halkın yardımına koşardı. Ülke günlerdir yangınla boğuşurken askerlerlerin kışlalardan çıkmamasının nedenini bilen var mı?" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2021, 23:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilal öztürk
Bilal öztürk - 3 ay Önce

ORDU KIŞLADAN ÇIKMOYORMU YA SİZİN GÖZLER KÖR YADA GÖRMEK İSTEMİYORSUNUZ DEVLET MİLLET EL ELE SANATÇISINIZYA NERDE O SİZİN TAKSİMDEKİ AĞAÇ SEVDALILARI NERDE SİZİN GİBİ SANATÇI MI DESEM SİZDE GİDİN FELAKET ZAMANLARINDA MEYDANA ÇIKMAYIN MİLLETİ GALYANA GETİRMEYİN KÜÇÜK AKLINIZ SİZE????

Metin Vanlı
Metin Vanlı - 3 ay Önce

Bu sözde sanatçılar Taksim'de ağaç sevdalısı olur orman yangınında siyasetçi olur vatan savunmasında hain olan zihnini kiraya veren zavallılar topluluğundan başka bir şey değildir.

kamerakar...
kamerakar... - 3 ay Önce

yalaka olmak ne guzel degılmı. gelde manavgatı gör hele...

SIRADAKİ HABER