Akdamar'dan 8 mart kadınlar günü kutlaması

Akdamar hospital yönetim kurulu başkanı Opr. Dr. M. Salih Özgökçe ve Akdamar hospital genel müdürü Neval Özgökçe, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde hastanede çalışan personellere hediye verip, karanfil dağıttı.

Akdamar'dan 8 mart kadınlar günü kutlaması

VanHaber - Akdamar Hospital Yönetim kurulu başkanı Op. Dr. M. Salih Özgökçe Yaşamımızın her evresinde hiçbir fedakarlıktan çekinmeyerek bizlere emek veren, karşılıksız sevgi ve şefkatleri ile büyüten,  varlıklarından  her zaman onur duyduğumuz kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz. Gerek ev hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli yere sahip olan kadınlarımızın her zaman baş tacı edilmesi gerekiyor, 8 Mart tarihi de bu önemi bir kez daha anlamamıza vesile oluyor.diye konuştu.

Akdamar hospital genel müdürü Sayın Neval özgökçe,8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla hastane çalışanlarına özel logoyla hazırlanan kupaları hediye olarak  takdim etti.

Özgökçe, Dünya kadınlarla güzeldir ve her kadın güzeldir" sloganıyla düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutladı.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Teşuba Li
Teşuba Li - 8 ay Önce

Akdamar hastanesi bu konuda diyer tüm yapılan yapmacık 8 mart paylaşimlarindan samimidir

Şemsettin takva
Şemsettin takva - 8 ay Önce

Benzer etkinlikler de bu kadroyu başta Salih bey olmak üzere gördük. Duyarlılık yaşamı güzelleştirir.

SIRADAKİ HABER