Özel Akdamar Hastanesi'nden Yeni Yıl Mesajı

Van Özel Akdamar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özgökçe yeni yıl vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Özel Akdamar Hastanesi'nden Yeni Yıl Mesajı

Akdamar Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. M. Salih ÖZGÖKÇE  yeni yıl mesajı yayınlayarak 2022 yılının tüm dünyada sağlık ve huzur getirmesini, kendileri için de sağlık hizmetinde yeniliklerle dolu bir yıl olmasını diledi.


Özgökçe Mesajında “Tüm halkımızın ve çalışanlarımızın Yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2022 yılının dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederim. Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemiz de 2020 yılından beri COVID-19 pandemisine karşı verdiği mücadeleyi etkin bir şekilde sürdürmektedir. Özel Akdamar Hastanesi Van’da sağlık alanının önde gelen hastanelerinden biri olarak, bu süreçte üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmiştir.

Özel Akdamar Hospital olarak bu süreçte de kaliteli sağlık hizmeti vermeye, altyapısal olarak gelişmeye ve yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir. 2022 yılında da hedefimiz el birliği ile çalışmalarımıza devam ederek, Hastaneyi daha da üst noktalara taşımaktır.

Yeni yılda en büyük dileğimiz, pandeminin bir an önce sona ermesi ve tüm dünyanın sağlıklı, refah günlere kavuşmasıdır. Bu vesile ile hemşehrilerimize ve çalışanlarımıza ve bir kez daha mutlu bir yıl diler, 2022 yılının hepimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ederim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER