Van’da Hayvan Bakım Evine Anlamlı Destek

                  Sokak hayvanlarına güvenli ve sevgi dolu bir ortam sunan Van Büyükşehir  Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne, hayvanseverler de yaptıkları bağışlarla destek oluyor.

Van’da Hayvan Bakım Evine Anlamlı Destek

VanHaber - Van Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne çeşitli kurum ve kuruluşlar da sosyal sorumluluk kapsamında bağış yaparak destek veriyor. Bu kapsamda, Van’daki can dostlara bir destek de Özel Akdamar Hastanesi'nden geldi.

ÖZGÖKÇE: MEDİKAL MAZLEME DESTEĞİ SAĞLADIK

Özel Akdamar Hastanesi Genel Müdürü Neval Özgökçe, “Nasıl insanların sağlıklarını önemsiyorsak hayvanların sağlığını da önemsemeliyiz. Çünkü onlar da bir can. Temel olarak sağlıklı hayvan, sağlıklı toplum demektir.

Özgökçe bu bağlamda Enfeksiyon hemşiremiz Şükran Yücel ile birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında Van Büyükşehir Belediyemizin Hayvan bakım ve rehabilitasyon merkezinde kullanmak üzere medikal malzeme desteği sağladık.

ERGENÇ AKDAMAR HOSPİTAL’A TEŞEKKÜRLER

Yapılan her bağışın hayvanlara daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak ve tedavilerini karşılamak adına çok önemli olduğunu söyleyen Veteriner Mustafa Ensar Ergenç İse, hastane yetkililerine duyarlılıkları için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER