Bal Play Off 3.Lige Yükselme Fikstür ve Gruplar belli oldu

Bölgesel Amatör Ligden, 3. Lige yükselme play-Off fikstür çekimi yapıldı! İşte maçların oynanacağı şehirler

Bal Play Off 3.Lige Yükselme Fikstür ve Gruplar belli oldu

2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) Bölge Birinciliği Müsabakaları fikstür çekimi  TFF Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirildi. 

Bölgesel Amatör Lig 9 bölge birincisi TFF 3. Lig'e yükselecek

BAL'da 2021-2022 sezonunda, 9 bölgede 3'er grup olmak üzere toplam 27 grupta 80 ilden 260 takım mücadele etti. Grup müsabakaları çift devreli lig usulüne göre oynandı. 12 Nisan Salı günü yapılan fikstür çekimi sonrasında, her bölgede grup birincisi olan 3'er takım, kendi bölgelerindeki diğer grup birincileri ile tek devreli lig usulüne göre karşı karşıya gelecek.

 18 Nisan ile 22 Nisan tarihleri arasında oynanacak Bölge Birinciliği müsabakaları sonunda 9 bölge birincisi, TFF 3. Lig'e çıkmaya hak kazanacak.  Bölge Birinciliği müsabakaları Trabzon,  Bingöl,  Mersin, Karaman, Kayseri, Yalova,  İstanbul,  Burdur ve  İnegöl Bursa'da oynanacak.

1.BÖLGE GRUP MERKEZİ : TRABZON

Bitlis Özgüzelderespor - Muş 1984 Muşspor

Dilege A.Ş.Fırat Üniversitesi - Bitlis Özgüzelderespor

Muş 1984 Muşspor - Dilege A.Ş.Fırat Üniversitesi

2.BÖLGE GRUP MERKEZİ : BİNGÖL

Eynesil Belediyespor - Çarşıbaşı Belediyespor

Doğubeyazıt Bld.-Arhavispor (Galibi)  Eynesil Belediyespor

Çarşıbaşı Belediyespor - Doğubeyazıt Bld.-Arhavispor (Galibi)

3.BÖLGE GRUP MERKEZİ : MERSİN

Arguvan Belediyespor - Gaziantep Ankas Spor

Talasgücü Belediyespor - Arguvan Belediyespor

Gaziantep Ankas Spor - Talasgücü Belediyespor

4.BÖLGE GRUP MERKEZİ : KARAMAN

Adana 1954 Futbol Kulübü - Sarayönü Belediyespor

Kepez Belediyespor - Adana 1954 Futbol Kulübü

Sarayönü Belediyespor - Kepez Belediyespor

5.BÖLGE GRUP MERKEZİ : KAYSERİ

Amasya 1968 Futbol Kulübü - Bartınspor

Ankara T.K.İ Spor - Amasya 1968 Futbol Kulübü

Bartınspor - Ankara T.K.İ Spor

6.BÖLGE GRUP MERKEZİ : YALOVA

İnegöl Kafkas Gençlik Spor - Bayburt 1918 Futbol Kulübü

Sapanca Gençlik Spor - İnegöl Kafkas Gençlik Spor

Bayburt 1918 Futbol Kulübü - Sapanca Gençlik Spor

7.BÖLGE GRUP MERKEZİ : İSTANBUL

Bulvarspor - İstanbul Sinop Spor

Silivrispor - Bulvarspor

İstanbul Sinop Spor - Silivrispor

8.BÖLGE GRUP MERKEZİ : İNEGÖL / BURSA

Ayvalıkgücü Belediyespor - Tki Tavşanlı Linyit Spor

Tekirdağspor  - Ayvalıkgücü Belediyespor

Tki Tavşanlı Linyit Spor - Tekirdağspor

9.BÖLGE GRUP MERKEZİ : BURDUR

Belediye Bolvadin Termal Spor - Çiğli Belediyespor

Efeler 09 Spor Futbol Kulübü - Belediye Bolvadin Termal Spor

Çiğli Belediyespor  - Efeler 09 Spor Futbol Kulübü

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2022, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER