Karakobralar Taraftar Grubundan Vanspor'a tebrik mesajı!

Van Karakobralar Taraftar derneği bugün deplasmanda 3 puan alarak gözünü zirveye diken Vanspor'a kutlama mesajı yayınladı.

Karakobralar Taraftar Grubundan Vanspor'a  tebrik mesajı!

Van Karaborlar başkanı Ercan Dülger imzasıyla yayınlanan mesajda: "Bugün deplasmanda Etimesgutspor'u mağlup eden takımımızı yürekten kutluyoruz. Bizlere bu sevinci yaşatan Külüp Başkanımız Servet Yenitürk, Teknik direktör Serhat Gülpınar hocamız ve tüm futbolcu kardeşlerimize kara kobralar olarak teşekkür ediyoruz. Şu an kentimizin her yerinde Vanspor'un başarısı konuşuluyor. Şampiyonluk rüzgarları kentimizde esiyor. Bunu tersine çevirmemeliyiz.

O açıdan Kentimizin tek profesyonel takımı olan ve şuan şampiyonluğa oynayan Vanspor'umuza destek çıkma zamanıdır. Bu takımın şampiyonluğu verilecek desteklere bağlıdır. Kenetlenip hep birlikte takımımıza destek vermeliyiz. Yıllar sonra böyle bir şansı yakalamışken herkes elini taşın altına koymalıdır ki Şampiyonluk gelsin. Grup Kara Kobralar olarak her zaman her yerde takımımızın yanındayız. Gün kenetlenme ve takıma destek verme günüdür. Kentimizin illeri gelenlerini, İş adamlarımızı, Stö'lerimizi kısacası herkesi Vanspor'a desteğe bekliyoruz. Biz bir olursak kenetlenirsek destek verirsek başarırız. Vanspor yanlız değil diyerek haydi Van Takımına sahip çık destek ver." denildi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 22:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER