Vanspor Token çıkıyor!

Vanspor Başkan Yardımcısı M. Akın Dinçer, Van Spor Token'ın çıkacağını belirterek; “Van Spor Token'ı çok yakında Van Sporumuzun merakla bekleyen büyük taraftarının beğenisine bir lansmanla sunacağız." dedi.

Vanspor Token çıkıyor!

Vanspor Başkan Yardımcısı M. Akın Dinçer, Van Spor Token çıkacağını belirterek; “Van Spor Token”ı çok yakında Van Sporumuzun merakla bekleyen büyük taraftarının beğenisine bir lansmanla sunacağız." dedi.

M. Akın Dinçer kripto yatırım araçları hayatın vazgeçilmezleri arasına girerek futbol kulüpleri için yeni bir gelir kaynağı yaratığı belirterek; "Hayatın tüm alanlarını etkileyen dijitalleşme, dünyanın tüm önde gelen kulüplerinin taraftarı ile olan etkileşimini yeniden ele alma sürecini başlattı. Tüketici davranışlarının her geçen gün daha dijitalleştiği günümüzde kripto yatırım araçları hayatın vazgeçilmezleri arasına girerek futbol kulüpleri için yeni bir gelir kaynağı yarattı." dedi.

Van Spor Token’ı taraftarımızla buluşturacağız

"Taraftarlarımız için en doğru neticeyi kısa bir sürede alarak Van Spor Token’ı taraftarımızla buluşturacağız." diyen Dinçer; "Yönetim kurulumuzun ortaya koyduğu vizyon ile, köklü ve şanlı kulübümüz Van Spor’da “Van Spor Token’’ı çıkarmak İçin kripto borsa firmalarından teklif toplamaya başlamıştır. İnce eleyip sık dokuyarak kulübümüz ve Van Spor Token sahibi taraftarlarımız için en doğru neticeyi kısa bir sürede alarak Van Spor Token’ı taraftarımızla buluşturacağız. Bir sponsorluk anlaşması değil uzun yıllara dayanan bir iş birliğiyle sadece mevcut yönetimimiz zamanında değil önümüzdeki yıllarda da kulübümüzün kazanç elde edeceği bir süreç oluşturacağız." ifadelerini kullandı.

Herkes bütçesine göre sahip olabilecek

Van Spor Token'ı çok yakında lansmanla sunacaklarını açıklayan Vanspor Başkan Yardımcısı Akın Dinçer; "Herkesin bütçesine göre sahip olabileceği Van Spor Token’la, token sahibi taraftarlarımıza çeşitli avantajlar sağlayarak kulübe olan aidiyet duygusunu daha da pekiştireceğiz. “Van Spor Token”ı çok yakında Van Sporumuzun merakla bekleyen büyük taraftarının beğenisine bir lansmanla sunacağız." dedi. VanHavadis

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER