Vanspor TT Oldu #Vansporasahipçık

Vanspor'a gönül vermiş taraftarlar tarafından açılan #Vansporasahipçık hashtagı Twitter gümdeminde TT oldu. Başkan Kuşan Taraftar ve Vanlılara teşekkür etti.

Vanspor TT Oldu #Vansporasahipçık

Vanspor Futbol Kulübü'nün dün gittiği olağanüstü kongre başkan adayı çıkmamasından ve yeteri çoğunluğun sağlanmamasından dolayı 1 Ağustos 2022 tarihine ertelenmişti. Kongrede konuşan Vanspor FK Başkanı Yavuz Kuşan, siyasilerden, bürokrasiden ve iş insanlarından destek istemişti.

Herhangi bir desteğin çıkmamasından dolayı Twitter'da bir hashtag başlatan Vanspor FK, Van'ın en büyük marka değeri olan Vanspor'a sahip çıkılmasını istedi. Kısa süre içinde binlerce kişi tarafından paylaşılan #VansporaSahipÇık hashtagı Twitter gündeminde TT oldu.

BAŞKAN KUŞAN’DAN TEŞEKKÜR

Sosyal medya üzerinden Vanspor'a destek olmak için #Vansporasahipçık etiketiyle kampanya başlattı. Kısa sürede kampanya ülke gündemine oturdu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Vanspor FK Başkanı Yavuz Kuşan, destek veren herkese teşekkür etti. Başkan Kuşan açıklamasında; "Teşekkür ederim Van! Teşekkür ederim Van Spor taraftarları, teşekkür ederim tüm gönül dostları.Sizlerin sayesinde Türkiye gündemine oturduk. İnşallah bundan böyle devlet büyüklerimiz, oda başkanlarımız, iş insanlarimiz ve tüm gönül dostlarımız gereken hassasiyeti göstereceklerdir.#Vansporasahipçık " ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER