Vanspor, yeniden kongreye gidiyor

Haziran ayında iki kez olağan üstü kongreye gitmesine rağmen yeni yönetim olmadığından dolayı herhangi bir seçim yapamayan Vanspor, 25 Temmuz’da bir kez daha olağan üstü kongreye gidecek.

Vanspor, yeniden kongreye gidiyor

TFF 2. Lig’de mücadele eden ve yeni yönetim olmadığı için transfer çalışmaları yapamayan Vanspor, Haziran ayı içerisinde 2 kez olağan üstü kongreye gitmişti. Mevcut başkan Servet Yenitürk, yeniden aday olmadığı ve yeni adaylar da çıkmadığı için söz konusu kongrede yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçilememişti.

Silahtaroğlu Vanspor Kulübü, yönetim kurulu üyelerinin istifa etmesi sebebiyle, Denetim Kurulu üyeleri bugün toplanarak yeni kararlar aldı. Alınan kararlar gereği 25 Temmuz’da Van Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yeniden olağanüstü genel kurul toplantısı yapılacağı belirtildi.

Vanspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, Silahtaroğlu Vanspor FK Denetim kurulu başkanı Özer Polater İmzasıyla gönderilen mesajda “ SİLAHTAROĞLU VANSPOR FK 'nun olağanüstü genel kurul toplantısında siz kıymetli basın mensuplarımızı görmekten mutluluk duyarız Saat. 14:00 Yer. Van Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapılacaktır” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER