banner97

Yenitürk: Van'ın Yeni Stada İhtiyacı Yoktur

Yeni bir stada ihtiyaç yoktur Vanspor Başkanı Servet Yenitürk’ten yapılan açıklamada şuan faaliyette olan stadın ihtiyacı karşıladığı ve yeni bir stadyuma ihtiyaç duyulmadığını söyledi.

Yenitürk: Van'ın Yeni Stada İhtiyacı Yoktur

KENTİMİZ SPORUN HER DALINDA MÜKEMMEL TESİSLERE KAVUŞACAKTIR

Yenitürk: Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu, 2021 Yılında kentimize yapılacak Spor yatırımlarını açıkladı. Gerçekten de bu spor yatırımlarıyla kentimiz artık sporun her dalında mükemmel tesislere kavuşacak bu sayede mükemmel başarılara imza atacaktır. Tüm ilçelerimize yapılacak semt sahaları sayesinde inanıyorum ki Vansporumuz da bu sayede nice yetenekli gençleri kazanacaktır.

STADIMIZ BUGÜN Kİ ŞARTLARDA TALEBE CEVAP VERİYOR

Vanspor camiası olarak Gençlik ve Spor Bakanımız  Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu'na teşekkür ediyoruz. Yapılacak olan yatırımların tamamı önemli yatırımlardır. Bilindiği üzere mevcut stadımız önceleri yetersiz bir konumdaydı yine Sayın Bakanımızın direktifleriyle stadımız tamamen yenilenmiş gerçekten de mükemmel bir hale getirilmiştir. Yaklaşık 10 bin kapasiteli olan Van Atatürk Şehir Stadımız bugün ki şartlarda talebe cevap veriyor ve stadımızın zemini belki de Türkiye'deki en iyi zeminlerden biridir. Bu stat yaşadığı şampiyonluklarla Van'la özdeşleşmiş bir stattır. O açıdan bu süreçte yeni bir stada çok da ihtiyaç yoktur. Olur takımımız daha üst liglere çıkarsa taraftar sayımız daha da artarsa o zaman elbette yeni bir stat yapılır. Zaten şu an pandemi süreci ve maçlarımızı taraftarsız oynuyoruz. O açıdan Mevcut stadımız şu an her yönüyle yeterlidir. Yatırım Programında tüm ilçelerimize semt sahalarının yapılması önemlidir ve bu bizleri mutlu etmiştir. Bizim şu süreçte yeni bir stat da değil Şampiyonluğa ihtiyacımız var. Vanspor camiası olarak bu sezon hepimiz bu hedefe kilitlenmişiz. İnşallah sezon sonu kentimizi yeni bir ligle tanıştırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hafiziye
Hafiziye - 7 ay Önce

Stat parasını sana versinler sen yeeee

vanlıı
vanlıı - 7 ay Önce

stat şart başkannn akp ye yalakalık yapmaaa van halkına stat cok mu görüyorsun

van65
van65 - 7 ay Önce

eğerki bir kulüp başkanı bunu diyorssa vay bu ilin haline vay bu takımın haline ama normaldir ya demekki başkanın futbol bilgisi bu kadarmış yazıkki ne yazık

vanlııı
vanlııı - 7 ay Önce

Değerli yorumcumuz tüm görüşlere eşit mesafede durmakla birlikte; küfür, hakaret, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla!

Mahoni
Mahoni - 7 ay Önce

Değerli yorumcumuz tüm görüşlere eşit mesafede durmakla birlikte; küfür, hakaret, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla!

SIRADAKİ HABER