Vanspor FK yönetimi ve Taraftar Derneği’nden Büyükşehir’e Ziyaret Vanspor FK yönetimi ve Taraftar Derneği’nden Büyükşehir’e Ziyaret

AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Süleyman Oflas’ın seçim sürecinde kullanacağı Tuşba İlçe Seçim Bürosu Vali Mithatbey mahallesinde vatandaşların hizmetine açıldı.

Tuşba İlçe Seçim Bürosu’nun açılışına AK Parti önceki dönem Mersin Milletvekili ve İl Koordinatörü Hacı Özkan, AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk ve Kayhan Türkmenoğlu, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas, önceki dönem Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, İl Başkanı Emre Güray, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

15 GÜNDÜR SAHADAYIZ

Yoğun katılımla yapılan seçim bürosu açılışında konuşan AK Parti Tuşba Beyediye Başkan Adayı Süleyman Oflas, kasım ayı içerisinde aday adaylığı sürecinin başladığını hatırlatarak, “Benle beraber Tuşba’ya hizmet etmek adına ‘Tuşba’da ben de varım’ diyen ve benden kıymetli olan arkadaşlarımla bu yola girdik.

Genel merkezimizin takdirleri, yapılan anket sonuçlarında görev tarafımıza tevdi edilmiştir. Yaklaşık 15 gündür sahadayız. Bugün seçim ofisimizin açılışını yapıyoruz. Bu coşkulu kalabalığı gördükten sonra bir belediye başkan adayı olarak değil, bir belediye başkanı olarak diyorum ki hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz” dedi.

Tuşba İlçe Başkanı Erdal Baran ise, “5 ay önce atanmamız gerçekleşti. O günden beri 67 mahallemizde halkımız ve vatandaşlarımızla toplantılar yaparak bir araya geliyoruz.

67 mahallede halkımızın gönlüne dokunduk. Bu da bizim Tuşba’da çok büyük bir aile olduğumuzun Ak Parti’mizin Tuşba’mızın çok kıymetli olduğunu anlamını taşır. İnşallah 31 martta belediyeyi kazanıp bunu taçlandıracağız.

  AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray ve AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas’ın da birer konuşma yapmasının ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Konuşmaların ardından seçim ofisi kesilen kurdeleyle vatandaşların hizmetine açıldı.

Editör: İshak Kara