Van SP'den Van Valisine: Size Gerçekleri Söyleyenleri Muhatap Alın

Her hafta düzenli olarak basın açıklaması yapan Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, bu hafta da geleneğini sürdürdü. Van’ın sorunlarını gündemine taşıyan İlhan, bu hafta da kentte yeni atanan Vali Dr. Ozan Balcı’yı gündemine aldı. Kent için tavsiyelerde bulunan İlhan, “Etrafınızda ki ekipleri yenilemelisiniz. Size gerçekleri söyleyecek ciddi kişilerden ekipler kurmalısınız.” Dedi.

Van SP'den Van Valisine: Size Gerçekleri Söyleyenleri Muhatap Alın

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, partisinin diğer üyeleriyle birlikte her hafta kentin sorunlarını gündemine taşımaya devam ediyor. Bu hafta da kentte yeni atanan Vali Dr. Ozan Balcı’yı gündeme alan İlhan, kentle ilgili tavsiyelerini sıralayarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İLHAN’DAN VALİ BALCI’YA HOŞGELDİN MESAJI!

Partisi adına açıklamalarda bulunan Başkan Özay İlhan, “Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak bu hafta ki gündemimiz Vali! Sayın Valimize öncelikle Van’ımıza hoş geldiniz diyoruz. Vali Beyin deneyimli, birikimli, tutarlı ve çalışkan olduğu yününde duyumlar aldık. Fakat Van daha önce görev yaptığı şehirlerden farklı ilimizde zaten başlı başına büyük bir sorumluluk olan Valilik görevinin yanında her ne kadar kabul etsek de etmesek de kayyum uygulamasıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütmek gibi bir sorumluluğun da altına girecektir. Geçmiş dönemlerde Valilerin etrafını çevreleyen, şehri tanımayan, deneyimsiz, liyakatsiz kişiler Van’a ciddi anlamda zarar verilmesine neden oldu.”  Dedi.

“ETRAFINIZDA Kİ EKİPLERİ YENİLEMELİSİNİZ”

İlhan, cümlelerini şöyle tamamladı: “Defalarca sökülüp yapılan Maraş caddesinde ki orta refüjler ya da yapıldığı günün ertesi bozulan Edremit TOKİ’nin yolları gibi birçok işi sayabiliriz. Van son yıllarda her alanda ve her anlamda geri bırakılan şehirlerin başında gelmektedir. Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak Valimize dostane tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Öncelikle etrafınızda ki ekipleri yenilemelisiniz, şehri tanıyan, deneyimli, liyakatli insanlardan oluşan, size gerçekleri söyleyecek ciddi kişilerden ekipler kurmalısınız. Van’ın sorunlarını öncelik sırasına göre çözüm üretmeniz ve bu şehre faydalı hizmetler yapmanızı umuyor yeni görevinizde başarılar diliyoruz.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER