Van YYÜ 154 personel alacak! başvuru şartları ve detaylar

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 63 Sürekli İşçi Alımı ve 91 Sözleşmeli Personel Alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunları içerisinden yapılacak. Peki kadro dağılımı Nedir? Kimler başvuru yapabilecek?

Van YYÜ 154 personel alacak! başvuru şartları ve detaylar

63 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İLANI: Üniversitemizde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden aşağıda yer alan tabloda belirtildiği şekilde “Sürekli İşçi” alınacaktır. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adayların 13/07/2021 - 17/07/2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresinden veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

91 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI:

Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesine ve diğer merkezi birimlerine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAABİLECEK?

İşçi Alımı ve Sözlşemeli personel alımı ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir. Bunun dışında adaylardan, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranacak. Detaylı bilgilere ilanların detaylarından ulaşablirsiniz.

İŞÇİ ALIMI İLANI DETAYLARI

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI DETAYLARI

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
NİHAT Demir
NİHAT Demir - 2 ay Önce

Sürekli çalışmak istiyorum orta okul mezunuyum

Arif Başkurt
Arif Başkurt - 3 ay Önce

İşçi

Afra  budk
Afra budk - 2 ay Önce

Bir yerde calismiyom

İsmail kaval
İsmail kaval - 2 ay Önce

A

Abdullah  özbakış
Abdullah özbakış - 2 ay Önce

İnşat

Abdulselam Öztürk
Abdulselam Öztürk - 2 ay Önce

Önlisans mezunuyum

Remzi
Remzi - 2 ay Önce

Nerde o sans

Faruk Alyar
Faruk Alyar - 2 ay Önce

ilköğretim lisansıyım bir yerde çalışmıyorum su tesisatçısı yım


SIRADAKİ HABER