Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Neslihan Şedal ile Abdullah Zeydan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda eşbaşkanlarımız Özalp ve Saray ilçelerine birer ziyaret gerçekleştirdi. 

F81Bacee 56E9 4413 8C76 3349F130D556

İlk olarak Saray ilçesine gelen eşbaşkanlarımız Saray Belediye Eşbaşkanı Davut Acar ve Filiz Öztürk karşılandı. 

Belediye Ziyaretinin ardından Esnaf ve yurttaşların sorun ve taleplerini dinleyen eşbaşkanlarıyla, beraberindeki heyet ile birlikte Saray Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve 300 kişiye istihdam sağlayacak tekstil fabrikasının temel atma törenine katıldı.

Belediye Eşbaşkanları “Saray Belediyemizin böyle bir çalışmaya imza atması bizim için çok önemli. Kentte böyle istihdam alanlarının oluşması işsizlikle mücadele eden halkımız için kıymetlidir. Bizim sosyal belediyecilik anlayışımız da budur. Tekstil fabrikası Saray halkına hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

5E48602A 1B97 4A12 913C 175Ccdbc60A7

Temel atma töreninin ardından Eşbaşkanlar Şedal ve Zeydan Özalp ilçesine geçti.

Van ve 14 barodan Kobanê Davası açıklaması Van ve 14 barodan Kobanê Davası açıklaması

Özalp Belediye Eşbaşkanları Sakine Kutpınar ve Ecevit Ceylancı’yı belediye binasında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Ziyaretin ardından Eşbaşkanları ve beraberindekiler Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelerek ilçe halkıyla buluştu. 

İlçe halkı ile selamlaşan EsbaşkanlarıBüyükşehir Belediyesi olarak Özalp ilçesinin kalkınması için Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

Eşbaşkanlar Kutpınar ve Ceylancı ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, yapacakları projeler hakkında bilgi verdi.

Editör: İshak Kara