Far Paleti Far Paleti

Doğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olan Van’da güzellik sektörü 4’üncü kez bir araya gelecek.  Us Fuar’ın güzellik sektöründeki etkin deneyimiyle gerçekleştirilecek Beauty Life Van Güzellik Kozmetik Fuarı, 02-04 Haziran 2024 tarihleri arasında Van Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Us Fuar Genel Müdürü Ülker Selviler, özel showlar ve eğitimlerin de yer alacağı fuarda, medikal, estetik, dermatoloji, kozmetik, makyaj, spa, wellness, fitness, profesyonel tırnak, el ayak, saç bakım, saç kaynak, lazer ve zayıflama ekipman ve ürünlerinin sergileneceğini söyledi.


İLGİLİ HERKESİ BEKLİYORUZ

Van’ın yanı sıra çevre kentler, İran, Azerbaycan ve Irak’tan ziyaretçilere yönelik davette bulunduklarını belirten Selviler, ‘Beauty Life Van Güzellik Kozmetik Fuarı’na doktorlar, dermatologlar, güzellik uzmanları, kuaförler, estetik güzellik merkezleri temsilcileri ilgi gösterecek.Ulusal ve uluslararası markaların ürünleri ve sektördeki yeniliklerin sergileneceği Beauty Life Van’a destek veren STK’lara, kurumlara ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Özellikle ilgili herkesi fuarımıza bekliyoruz” dedi.

Editör: İshak Kara