Van'da bir fırıncı, çarpıcı bir itirafta bulunarak 'Önceki günden kalan, hayvanlara verdiğimiz bayat ekmekleri artık satıyoruz. Fırına gelen 5 kişiden 3’ü bayat ekmek alıyor' dedi.

Van'da faaliyet gösteren bir fırıncı, dikkat çeken bir itirafta bulundu. Fırıncı, 'Önceki günden kalan, hayvanlara verdiğimiz bayat ekmekleri artık satıyoruz. Fırına gelen 5 kişiden 3’ü bayat ekmek alıyor' açıklamasını yaparak ekonomik zorlukların etkilerini gözler önüne serdi.

EN YOKSUL 3 İL VAN, AĞRI VE URFA

Sinan Çiftyürek: En yoksul üç kente; #Urfa, #Ağrı, #Van!" diyerek sosyal medya sayfasına taşıdı.

DEM Van Milletvekili Sinan Çiftyürek, Van'da bir fırıncının  "Önceki günden kalan, hayvanlara verdiğimiz bayat ekmekleri artık satıyoruz. Fırına gelen 5 kişiden 3’ü bayat ekmek alıyor." sözlerine sosyal medya hesabından atıfta bulunarak.  "En büyüüüük Köprü, Kule, Cami, Karakol, Cezaevi, Havaalanı..... yaptınız da ne oldu? “ dedi.

Sinan Çiftyürek, “Halkın %90'ı açlık ve yoksulluk sınırı altında!

22 yıldır iktidarda olan AKP yetkilileri halen utanmadan şunu bunu yaptık diye övüneceklerine fırıncıya kulak versinler.

"Önceki günden kalan, hayvanlara verdiğimiz bayat ekmekleri artık satıyoruz. Fırına gelen 5 kişiden 3'ü bayat ekmek alıyor" diyor Vanlı Fırıncı  En yoksul üç kente; Van Ağrı ve Urfa twitti paylaştı.

TOKİ Van  ve 15 ilde 4250 lira taksitle ev satacak! TOKİ Van ve 15 ilde 4250 lira taksitle ev satacak!

Sinan Çiftyürek: En yoksul üç kent; #Urfa, #Ağrı, #Van!"

🔴 DEM Van Milletvekili @canbegyekbun Van'da bir fırıncının "Önceki günden kalan, hayvanlara verdiğimiz bayat ekmekleri artık satıyoruz. Fırına gelen 5 kişiden 3’ü bayat ekmek alıyor." sözlerine sosyal medya hesabından… pic.twitter.com/zu6IzDNyTF

Editör: İshak Kara