Yıldırgan yaptığı açıklamada, “ Sizler için anlatılacak, yazılacak çok değerli ve güzel duygular var. Ancak benim için en kıymetli olan, siz değerli futbolcu kardeşlerimin Vanspor’umuzu sahiplenmesi ve giydiğiniz formayı en iyi şekilde terletmenizdi.

351130885 925127112082403 1595009955375660043 N

Sahada gösterdiğiniz azim ve kararlılık, bizim için her şeyden değerliydi. Bir sezon boyunca sadece Vanspor camiasına değil, bizleri her koşulda destekleyen taraftarlarımıza şampiyonluğu yaşatma isteğiniz, bunun için verdiğiniz mücadele ve oluşturduğumuz güzel ailemiz çok kıymetliydi.

Her maçta sahaya çıkarken hissettiğiniz heyecanı, zafer anlarında yaşadığınız coşkuyu ve kaybettiğimizde duyduğunuz üzüntüyü bizlerle paylaştınız. Bu duygusal bağ, takımımızı daha da güçlü kıldı.

Vanspor kongresi için harekete geçti! Listede güçlü isimler yer aldı Vanspor kongresi için harekete geçti! Listede güçlü isimler yer aldı

Bu süreçte, tüm takım bileşenlerine, Başkanımız Feyat Kıyak, yönetimimize, hocalarımıza, kulüp emekçilerine, futbolcu kardeşlerime ve olmazsa olmaz taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayalleri olan kaybetmez.” Dedi.

Editör: İshak Kara