Fethiye'de en güzel uçuşunuzu gerçekleştirebileceğiz paraşütler sizi beklemektedir. Sizlere en uygun yamaç paraşüt fiyatını sunarak en iyi hizmeti vermeye çabalamaktayız.  Öncelikle olarak bizi arayarak yamaç paraşütü randevunuzu almanız gerekmektedir. Randevu belirlediğiniz gün ve saati sizin için kararlaştırmaktayız. Otelimize geldiğimizde sizler için özel olarak hazırlanmış servislerimiz ve uçuş alanına gitmekteyiz. Yaklaşık olarak yolculuğumuz 30 dakika sürmektedir. Yamaç paraşütünü yapacağınız piste vardığınızda ise pilotumuz sizlere yaklaşık 10-15 dakikalık bir kalkış eğitimi vermektedir. Daha sonra paraşüt malzemelerimizi kuşanıp uçuşa hazırlanmaktasınız.

Vangölü Manzaralı Eliteworld Go Gazeteci ve Acentelere tanıtıldı Vangölü Manzaralı Eliteworld Go Gazeteci ve Acentelere tanıtıldı

Yamaç Paraşütü Fiyatı

Fethiye'de yamaç paraşütü uçuş fiyatları her yıl değişkenlik göstermektedir. 2024 yılı itibariyle de bu değişkenlik devam etmektedir. Ayrıca fiyat aralıkları sezondan sezona da farklılık göstermektedir. Bu fiyatların haricinde fotoğraflar ve videolar içinde ayrı bir ücret belirlenmektedir. Aynı zamanda yamaç paraşüt uçuşunuzu yaptıktan belli bir süre sonra pilotumuz tarafından size görüntüler izletiliyor ve beğenirseniz görüntüleri satın alabilirsiniz.

Uçuş İçin Yaş Sınırı Var mı?

Yamaç Paraşütü, çift  kişiliklerde yaş sınırı bulunmamaktadır. 3 yaşından tutunda 90 yaşına kadar uçuşlarımız yapılmaktadır. Ancak küçük çocuklar aile izni verildikten sonra uçuş yapmalarını sağlamaktayız. Bunun yanında kalp, tansiyon rahatsızlığı veya hamile olan bayanlara yamaç paraşüt uçuşu yapmalarını önermemekteyiz.

Kadın Pilot Bulunuyor Mu?

Yamaç paraşütü için firmamızda çalışmakta olan kadın pilotlarımızda bulunmaktadır. Özel olarak kadın pilot isteyen yolcularımızın ekstra bir ücret ödediğini de belirtmek isteriz. Bu sebeple fiyatlar arasında da değişiklik meydana geldiğini bir kez daha söylemek isteriz.

Yamaç Paraşütü Kimler Yapabilir?

Fethiye’de yamaç paraşütünü tehlikeli bir durum olmadığı sürece herkes kullanabilir. Ancak herhangi bir kalp ve tansiyon rahatsızlığınız varsa paraşütü önermiyoruz. Onun yanında kilosu 110'un altında olanlar da yamaç paraşütü uçuşu yapabilir. Ayrıca yükseklik korkunuz varsa ve bu korkunuzu yemek istediğinizde yamaç paraşütü sizi bekleyecek. Şunu da yine belirtmeliyiz ki küçük çocuklar sadece ailesinin onayı alındıktan sonra uçuşa geçilmektedir.

Hangi Zaman Aralıklarında Yamaç Paraşütü Yapılmakta?

Gün belirsizliği olmaksızın 12 ay boyunca şirketimiz yamaç paraşütü hizmetini sizin için sağlamaktadır. Ancak havanın uygun olup olmadığını da göz ardı edemeyiz. O gün hava kötüyse paraşütünüz ertelenebilir. Ancak hava güzel ve uygunsa randevu saatinizde  uçuş yapabilirsiniz. Ayrıca uçuşlarımız belli saat aralığı diliminde de yapılmaktadır. Yağmurlu, aşırı rüzgarlı ve gökyüzünün yoğun bulutlu olduğu günlerde maalesef yamaç paraşüt uçuşunu yapamayız. Randevu tarihiniz gelmeden havanın durumunu öğrenmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bunun için ise biz arayıp bilgi alabilirsiniz.

Babadağ'a  Ulaşım Nasıl Sağlıyoruz?

Yamaç paraşütü randevunuzu aldıktan sonra sizleri uçuş saatinden belli bir süre önce servislerimiz otelinizden almaktadır. Ayrıca kendi aracınızla da gelebilirsiniz.

Rezervasyon Nasıl Alınır?

Fethiye yamaç paraşütü randevusu almak için sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında heyecan aramak isteyen, korkuların üzerine gidenleri yamaç paraşütüne beklemekteyiz. Ayrıca güzel bir tatil keyfi geçirmeniz için de sizlerin daima yanınızda olacağız. Aynı zamanda makul fiyatlarımızla da cebinize uygun indirimleri de yapmaktayız. Hatta kendi randevu saatinizi belirleyerek güzel bir heyecan yaşayabilirsiniz. Şunu da belirtmeliyiz ki yamaç paraşütü için ödeyeceğiniz miktar tutarı video ve fotoğrafları kapsamamaktadır. Videoyu fotoğrafları için ise ayrı bir ücret alınmaktadır.

        

Editör: İshak Kara