Köksal, “AKP’nin yalanlarına iftiralarına montaj videolarına karşı söylemim nettir. Belediye Başkanı olduğumda belediyeyi DEM ve HÜDA-PAR ile yönetmeyeceğim” dedi.

Yerel seçimlere kısa süre kala CHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal’ın, “Seçildiğimde Afyonkarahisar Belediyesi’nin kapıları DEM hariç her siyasi partiye açık olacak” sözleri siyasetin gündemini hareketlendirdi.

CHP Genel Başkanı’na rest çeken Köksal, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “ Ya kendine yeni bir iş bulur ya da yeni bir parti” çıkışını da dinlemedi. Köksal sosyal medyadan yaptığı yeni paylaşımında Dem Parti dışında HÜDA PAR’a da kapıları kapattı.

‘Belediyeyi DEM ve HÜDA-PAR ile yönetmeyeceğim’
CHP’nin Afyonkarahisar adayı Burcu Koksal’ın sosyal medyada yaptığı yeni paylaşım şöyle: “Seçim süreci boyunca söylediğim gibi AKP’nin yalanlarına iftiralarına montaj videolarına karşı söylemim nettir. Belediye Başkanı olduğumda belediyeyi DEM ve HÜDA-PAR ile yönetmeyeceğim.

Van'da taşlı sopalı 'yayla' kavgası!  yaralılar var Van'da taşlı sopalı 'yayla' kavgası! yaralılar var

Belediye başkanı olduğumda belediyenin kapısı etnik kökeni, mezhebi ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyetine vatandaşlık bağı ile bağlı olan bu ülkeyi seven bu ülkenin birlik bütünlüğünü savunan herkese ardına kadar açık olacaktır.”

Editör: İshak Kara