İrfan Gülaçar AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Van İl Sağlık Müdürlüğü Hukuk ve Muhakemat Hizmetleri Birimi’nden işçi kadrosuyla çalışan evli 4 çocuk babası İrfan Gülaçar AK Parti Saray İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu yaptı.

Ak Parti Saray İlçe Başkanı Yılmaz Bilmez ’in parti rozetini taktığı Gülaçar, Saray İlçesi Belediye Başkan Aday Adaylığı için hedefinin en yüksek oy oranıyla belediye başkanı seçilmek ve Saray ilçesine en iyi hizmeti üretmek olduğunu söyledi.

Her IBAN işlemine 90 bin TL ceza geliyor! Her IBAN işlemine 90 bin TL ceza geliyor!

Başvurusunun alınmasının ardından İrfan Gülaçar; “Sayın İlçe Başkanım, Ak Partimizin değerli üyeleri ve beni bugün yalnız bırakmayarak buraya kadar gelme zahmetinde bulunan ailem ve dostlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum. Malumunuz 31 Mart’a yapılacak olan yerel yönetimler seçiminde bu bölgede doğup büyüyen bu bölgenin bir evladı olarak vefa borcumu ödemek istiyorum. Bunu da bölge halkına hizmet ederek yapmak istiyorum. Bu vesile ile bugün itibariyle Saray ilçe Belediye Başkanlığı’na aday adaylık başvurusunda bulunuyorum. Hedefimiz sarayda en yüksek oy oranıyla seçilen Belediye Başkanı olmaktır. Genel Başkanımız ve partimizin yetkili kurulları adaylar arasında yapacakları değerlendirme sonucunda şahsımı bu göreve layık buldukları takdirde, onların bu güvenine layık olacağıma ve Saray için en iyi hizmeti üreteceğine inancım tamdır. Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır ve bu yarış partimizde demokratik bir olgunluk içerisinde sonuçlanacaktır. Sarayımızı muhteşem günleriyle buluşturmak için desteğinizi bekler, en içten saygılarımı sunarım.” diyerek aday adaylığı başvurusunu ilan etti.