Hakkarili Oyuncu, Yönetmen, Şair ve Komedyen Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynayan İnci taneleri dizisi daha çok konuşulacağına benziyor. 

Dizide Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı Dilber karakterinin, ikinci fragmanda yer alan ve milyonlarca kez izlenen pavyon dansı ve 'Gemileri Yakarım' şarkısı eşliğinde yaptığı şov, sosyal medya kullanıcılarının paylaşımlarına da konu olmaya başladı.

Nişantaşı’nda Dövmeci Eşsiz Sanatıyla Dikkat Çeken Bir Mekân Nişantaşı’nda Dövmeci Eşsiz Sanatıyla Dikkat Çeken Bir Mekân

Tanıtım fragmanında Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Azem Yücedağ karakterinin söylediği reğliğin, kadın katliamlarını romantize ettiği gerekçesiyle gördüğü tepkiyle de gündeme gelen İnci Taneleri'nin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor.

GERÇEK BİR PAVYONDA ÇEKİLDİ

'İnci Taneleri'nin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan, “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder...” cümlesiyle başlayan ikinci fragmanında; Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler dikkat çekmişti. Gerçek bir pavyonda çekildiği öğrenilen sahnelerde oyuncunun, Ankara pavyon oyun havası performansı viral olmuştu.

25 OCAK'TA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

Dizi, tanıtım fragmanlarının ardından afişini paylaştı ve yayın tarihini belirledi. 25 Ocak'ta yayına girecek İnci Taneleri, hapishaneden çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor.

Editör: İshak Kara