Çatak Belediyesi öncülüğünde “Doğa Harikası Çatak’ı Birlikte Temizleyelim” projesi kapsamında  Çatak Pervari karayolu üzerindeki Hayvan barınağının karşısında bulunan vahşi çöp biriktirme alanında ve çevresinde çöp toplama etkinliği gerçekleştirilecek. Temizlik etkinliğine katılmak isteyenler 27 Nisan Cumartesi günü Saat: 10:00’da Merkez cami önünde bulunan ücretsiz araçlar ile Temizlik yapılacak alana taşınacak. Burada Belediye çalışanları tarafından gerekli hijyenik ekipman sağlanacak ayrıca programa katılanlara yemek ve içecek ikramında bulunulacak.

Çatak Belediye Eş Başkanları Reşat Eraslan ve Gülten Baran Gelecek nesillerimize güzel, temiz bir gelecek bırakmak için Belediyemizce hazırlanan “Doğa Harikası Çatak’ı Birlikte Temizleyelim” projesi kapsamında farkındalık yaratmak ve çevre temizliğine dikkat çekmek için İlçenin vahşi çöp toplama alanında düzenleneceğimiz temizlik çalışmasına çevreye duyarlı tüm vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.  İfadelerini kullandılar.

Meteoroloji'den Van dahil 10 kent için sağanak yağış uyarısı Meteoroloji'den Van dahil 10 kent için sağanak yağış uyarısı

Temizlik Copya Copya

Editör: İshak Kara