Van’da İlkokul, Ortaokul, Lise ve Yetişkinler için ödüllü kitap okuma yarışması düzenleniyor. Erciş Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 4 kategoride yapılacak online kitap okuma yarışmasıyla 10 bin kişiye binlerce ödül verilecek. Yarışmaya Van ve Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilecek.

Keskin Bayındır Van’da Konuştu: Miting Değil, Seçim Bürosu Açılışı Yaptık Keskin Bayındır Van’da Konuştu: Miting Değil, Seçim Bürosu Açılışı Yaptık

Başvuruları ücretsiz olan yarışma İlkokul, Ortaokul, Lise ve Yetişkinler olmak üzere 4 farklı kategoride yapılacak. Çevrim içi yapılacak yarışma sonucunda ise IPHONE 15,Monster Gaming Laptop, Apple Watch 8, Altın ve yüzlerce çeşitli hediye 10 bin kişiye ödül olarak verilecek.

2-3 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek yarışmanın başvuruları 30 Kasım’a kadar devam edecek.

TÜRKİYE GENELİ ÖDÜLLER ŞÖYLE:
Her kategoride ayrı ayrı: 1’inciye IPHONE 15, 2’nciye Monster Gaming Laptop, 3’üncüye Apple Watch 8, 4’üncüye tam altın, 5’İnciye yarım altın, 6’ncıya çeyrek altın, 7 ve 8’inciye ise gram altın verilecek. Ayrıca 5 kişiye 500 TL, 40 kişiye 300 TL, 50 kişiye isme özel hediye, 8 bin kişiye ise kitap seti hediye edilecek.

ERCİŞ GENELİ ÖDÜLLER ŞÖYLE:
İlkokul, Ortaokul, Lise kategorilerinde ayrı ayrı olmak üzere; 1’inciye bisiklet, 2’nciye 1.500 TL, 3’üncüye ise 1000 TL ödül verilecek.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


“İlkokul, Ortaokul, Lise ve Yetişkin Kategorileri için; Toplamda 10.000 kişiye ödül. Z kitap formatında kitaplara erişim ücretsizdir. Yarışmaya kayıt ve katılım ücretsizdir.”

Editör: Haber Merkezi