(VAN) Basın mensupları ile yerleri olmadığı için bir cafede buluşan kırmızı siyahlılar taraftarlar, yeni sezon öncesinde şampiyonluk yolunda Yönetim, futbolcu, taraftar ve basın olarak hep birlikte bir güç olduklarının altını çizdi.

449761686 10161478907419907 5735457487324116497 N

Karakobra taraftarlar derneği başkanı İlhan Işık, "Yeni sezonda birlik beraberlik ve dayanışmanın üst seviyelere çıkmasını amaç edindik.

Yeni sezon da Vanspor'un destekçisi olacaklarını belirterek, birlik ve beraberlikle her şeyin üstesinden gelinebileceğini kaydetti.

Vanspor’un fanatik taraftar grubu Karakobra taraftarlar derneği başkanı İlhan Işık ve başkan yardımcısı Emir Dinçer’in ev sahipliği yaptığı bir cafede basın mensupları ile bir araya geldi. Gerçekleşen toplantıda; başkan Işık, Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Vanspor’da 3 transfer birden! Vanspor’da 3 transfer birden!

Kısa bir süre önce göreve gelen Karakobra taraftarlar derneği başkanı İlhan Işık, Vanspor’un şampiyonluk mücadelesi vereceği 2024-2025 sezonunda hep birlikte takıma sahip çıkacaklarını, destek vereceklerini sözlerine ekleyerek, şunları söyledi:

“Ben ve arkadaşlarım tribünlerden geliyoruz tek derdimiz VANSPOR’dur. Bu yüzden başkanlık görevine talip olduk ve göreve başladık. Bizim tek amacımız Vanspor’u bulunduğu ortamda daha iyi yerlere çıkarmasıdır.”dedi.

Karakobra taraftarlar derneği başkan yardımcısı Emir Dinçer ise, İyi günde kötü günde her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını ve her zaman olduğu gibi yeni sezonda da takımlarının arkasında olacaklarını söyledi.