Van'da cinsel saldırı davasında karar: Korucuya 6 yıl 8 ay ceza Van'da cinsel saldırı davasında karar: Korucuya 6 yıl 8 ay ceza

Haydar Erdinler / VanEkspres - Ankara 

Ankara’da bir araya gelen Vanlılar Razaman dolayısıyla hem iftar yaptı birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

İş insanı Şahin Özgür 6 yıldır düzenli gerçekleştirdiği iftar yemeklerinin 6’cısını Ankara ODTÜ Teknokent’de gerçekleştirdi.

66559256 09Eb 4250 843F A156Dabd6F78

İftar programına, VİŞAD Ankara dernek başkanı Av. Serhat Ağır, TV 6 imtiyaz sahibi Faruk Sincan, eski MEB bakanı Hüseyin Çelik’in kardeşi Ahmet Çelik’ eski Çatak Belediye Başkanı Emin Babür, eski Erciş Belediye Başkanı Bülent Erdinç, Bostaniçi eski Belediye Başkanı Halil Cintan, iş adamları Burhan Kandaşoğlu, Cüneyt Kandaşoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Çok sayıda davetlinin katılığı iftar programında ev sahibi iş insanı Özgür davetlileri kapıda karşıladı.

İş adamı Şahin Özgür iftar yemeğinden yaptığı açıklamada, Gelenek haline getirdiğimiz ve bu sene 6. İftar yemeğimizde sizlerle birlikte olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz diyerek tüm katılanlara teşekkür etti.

İftar sonrası VanEkspres’e Konuşan İş İnsanı Özgür; “2016’dan bu yana Ankara’dayım Bu süreç içerisinde gelenek haline getirdiğimiz iftar yemeklerinin altıncısını vermiş bulunmanın onurunu yaşıyoruz. Gelenek haline getirdiğimiz iftar yemeklerinin amacı senede bir de olsa Ankara’da yaşayan tüm hemşerilerimizi Vanlıları hiç bir ayırım yapmadan bir araya getirerek tanışma ve dayanışmalarını sağlamaktayız.

9B3Baf3D B52F 4F72 B391 5A9E04458948

Özgür seçim arifesi olduğu için de yanlış anlaşılmaması babında siyasetin göbeği olan Ankara’da bir çok siyasetçi değerimizi de davet edememenin üzüntüsünü yaşıyorum.  İnşallah seneye daha coşkulu tüm renklerin bir arada olduğu bir iftar yemeği vermek nasip olur” diyerek sözlerine son verdi.