31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Çatak’ta yüzde 57.89 oy alarak Belediye Başkanı olarak seçilen DEM Parti Çatak Belediye Eş Başkan Adayları Reşat Eraslan ve Gülten Baran, mazbatasını İlçe Seçim Kurlundan alarak Çatak Belediyesinde görevi teslim aldı.

Eue
Çatak İlçe Seçim Kurulunda düzenlenen ve meclis üyelerinin de mazbataların aldığı törene, Çatak Dem Parti Belediye Meclis üyeleri, Dem Parti İlçe Başkanı Tayyip Balka, Kanaat önderleri ve partililer katıldı.

Komşu İran Cumhurbaşkanı Reisi öldü mü? Komşu İran Cumhurbaşkanı Reisi öldü mü?


Çatak Belediye Eş Başkanları Reşat Eraslan, Gülten Baran ve beraberindekiler mazbata töreninin akabinde Belediye binasına geçti. Belediye Konferans Salonunda vatandaşlara hitap eden Başkan Eraslan;
 "Bizleri bu zorlu süreçte destekleyen tüm Çatak halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çatak ufak bir yer, hepimiz birbirimizi tanıyoruz, hep birlikte bir aile olacağız. Belediye olarak, hiç kimseyi ayırt etmeden, ihtiyacı ne olursa olsun, herkese hizmet vereceğimizi söylemek istiyorum. Bize verilen bu desteğin hakkını en iyi şekilde vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi