banner97

Bakan Koca'dan HDP'ye 'Sayın'sız teşekkür

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı için sıralarını beklediklerini açıklayan HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar'a teşekkür etti.

Bakan  Koca'dan HDP'ye 'Sayın'sız teşekkür

VanHaber - Aşı olmaları için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından siyasi parti genel başkanlarına yapılan çağrıya HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar'dan 'sıramızı bekleyeceğiz' yanıtı geldi. Bakan Koca ise sadece Sancar'a hitaben yaptığı sosyal medya paylaşımında teşekkür etti.

Koca Twitter'dan yaptığı açıklamada, "HDP Genel Başkanı Mithat Sancar Beyefendi’yi arayarak kendilerini de aşı olarak örnek olmaya davet etmiştim. Parti olarak yaptıkları açıklama ile sıra bekleyerek örnek olmayı tercih ettiler. Destekleri için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız" dedi. 

Bakan Koca ayrıca yine sıralarını bekleyeceklerini açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve TİP Genel Başkanı Erkan Baş'a da teşekkür etti.

SADECE SANCAR'A 'SAYIN' DEMEDİ 

Aşı olma çağrısına olumlu yanıt veren TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye de yine Twitter'dan teşekkür eden Koca'nın, sadece Mithat Sancar için yazdığı mesajda 'Sayın' ifadesine yer vermemesi ise dikkat çekti. Koca'nın mesajı bu nedenle sosyal medyada tartışma konusu oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin
Yasin - 7 ay Önce

Yilan hic zehirden vazgecermi.

vanlıı
vanlıı - 7 ay Önce

sayın demesi çok mu zor bu ülke hepimizin akp nin mhp nin değilll MHP yok hükmündedirrrr

Hafiziye
Hafiziye - 7 ay Önce

Yasin kalite asla tesadüf değil tiktatorun ülkesinin her yeri zehir

SIRADAKİ HABER