Ozan Balcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Ak Parti Van İl teşkilatı Van'a atanan yeni Vali Ozan Balci'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ozan Balcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN
 VALİ OZAN BALCI'YA HOŞGELDİN ZİYARETİ... 

Ak Parti Van İl Teşkilatı Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu başkanlığında geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Söz konusu ziyaret ile ilgili AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan, Edremit Belediye Başkanımız İsmail Say, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, AK Parti 13 İlçe Başkanı, Etem Görgülü ( İpekyolu), İzzet Albayrak ( Erciş ), Mehmet Nuri Başdinç ( Tuşba ), Sezer Bayramoğlu ( Edremit ), Ercan Ağar ( Özalp ), Ali Çiftçi ( Çaldıran ), Muğdat Saruhan ( Başkale ), Mehmet Nesim Yavrutürk ( Muradiye ), Taha Güngör ( Gürpınar ), Tahsin Değirmencioğlu ( Gevaş ), Yılmaz Bilmez ( Saray ), Ahmet Ardan Kuncu ( Çatak ), Cumali Sabırlı ( Bahçesaray ) hazır bulundu.

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu söz konusu ziyarette  yaptığı konuşmada
" Malumunuz devlet işlerinde devamlılık esastır. Biz de AK Parti ailesi olarak ilimizde Van Valisi olarak görevlendirilen Dr.Ozan Balcı'ya hayırlı olsun temennilerimizi iletmek üzere buraya geldik. Umarım sayın Valimiz Van'da başarılı işlerin altına imza atacaktır. Şahsım ve teşkilat mensuplarım olarak kendisine yürekten başarılar diliyorum. Biz de ilçe belediye başkanlarımız ile şehrimize her noktada hizmet vermek amacıyla gece gündüz demeden AK Kadrolar olarak çalışmaktayız, dedi.
Van Valisi Ozan Balcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek " Van'a hizmet hepimizin amacıdır. İnşallah hep birlikte Van'ı layık olduğu yere getirmek için var gücümüzle çalışacağız, dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dogrucu
Dogrucu - 1 ay Önce

Bunlardan uzak durmaniz dilegiyle sayın valim. InsAllah siz gercekten cok basarili olacaksiniz. Rabbim sizi muaffak eylesin

adil
adil - 1 ay Önce

vali demek bütün şehri farklılıklarıyla yöneten demek sadece iktidar kanadıyla görüşmemeli her parti ve sivil toplum örgütüyle bir araya gelmeli adaletli olmalı. Herkese eşit mesafede olmalı valilik kurumunun kapısı herkese açık olmalı

SIRADAKİ HABER