Werthaymm Firması Hakkında

Bulunduğu sektörde 37 yıllık deneyime sahip olan Werthaymm firması, alanında öncü isimlerden biri olmaktadır.

Werthaymm Firması Hakkında

Bulunduğu sektörde 37 yıllık deneyime sahip olan Werthaymm firması, alanında öncü isimlerden biri olmaktadır. Birçok yapının oluşturulmasında kullanılan asansörler için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu kapsamda firma Bodrum ve Marmaris bölgelerinde bulunan şubeleri aracılığıyla hizmet sunmaktadır. Özellikle de Bodrum asansör servisi firma bünyesinde en çok talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Oldukça uygun fiyatlandırmalar üzerinden firma hem satış öncesi hem de satış sonrasında müşterilerine destek olmaktadır.

Werthaymm firması sürdürmüş olduğu faaliyetlerinde Bodrum asansör firmaları kapsamında ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda firmadan alacağınız hizmetlerde en güvenli ve konforlu hizmet sürecini geçirebilirsiniz. Üstelik fiyatlandırma konusunda da firma bütçeye uygun meblağlar sunmaktadır.

Werthaymm Referansları

Şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarıyla beraber Werthaymm oldukça fazla referansa sahiptir. Birçok yapının inşaatında veya farklı maksatlarla asansör kullanımında en kaliteli hizmeti sunmuştur. Özellikle Bodrum asansör ve Marmaris asansör teknik servislerine olan talebi donanımlı şekilde üstlenmiştir. Bu bağlamda da firma birçok farklı marka veya işletmeden referans almayı da başarmıştır.

Aşağıda sizlere maddeler halinde firmanın sahip olduğu referanslardan bazılarını sıraladık. Şimdiye kadar 489’dan fazla proje tamamlayan firmanın ayrıca 300’den fazla mutlu müşteri geri dönüşü de bulunmaktadır.

  • Marmaris Belediyesi Özürlü Platformu
  • Artı Maris Bilişim İnş.
  • Marmaris Yapı Mavi Otel Yanı
  • Göksan İnş. Tic. Ltd. Şti.
  • Esnaf Sanatkarlar Odası
  • Bodrum Beach Otel
  • Yazılı Rezistans
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER