İkinci El Endüstriyel Robot Tedarik Etmek

Endüstriyel robotlar hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır. 1970’li yılların başından bu yana endüstriye can vermekte olup, işyerlerinde yapılacak olan işleri kolaylaştırmaktadırlar.

İkinci El Endüstriyel Robot Tedarik Etmek

Endüstriyel robotlar hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır. 1970’li yılların başından bu yana endüstriye can vermekte olup, işyerlerinde yapılacak olan işleri kolaylaştırmaktadırlar. Ülkemizde endüstriyel robot denince akla Kuka robotlar gelmektedir. Ceylan Robot sahip olduğu geniş robot envanteri ile ülkemizde endüstriyel robot satışları gerçekleştirmektedir. Bu satışlar gerçekleştikten sonra müşterilerine ayrıca yedek parça tedarik etmek gibi görevleri de üstlenmiştir. Bakım ve onarım olayları imalatta hayati önem taşımaktadır. Özellikle üretimin sürekli olduğu ve otomasyonun geliştiği otomotiv sanayi gibi alanlarda çok daha önemlidir. Çünkü üretim bu gibi alanlarda belirli hatlardan oluşmaktadır. Bu hatlara örnek olarak kaynak hattı veya boyamam hattı gibi örnekler verilebilir. Avrupa da otomobiller neredeyse el değmeden üretilmektedir. Bazı hatlar boyunca insan iş gücünden de yardım alınarak üretim desteklenmektedir.

Bakım ve onarım

Yukarı da bahsedildiği gibi bakım ve onarım işleri imalat sanayide önemli bir rol oynar. Bunun sebebi ise üretimin sürekli olmasından kaynaklanmaktadır. Üretim hattında meydana gelebilecek ufak tefek sıkıntıların önüne geçilmesi gerekmektedir. Ceylan Robot ikinci el robot parçaları tedariğinde ülkemizde hizmet gösteren önemli firmalardan yalnızca birisidir. Vermiş olduğu bakım hizmetleri sayesinde müşterilerine sürekli bir üretim hattı sağlamayı hedeflemektedir. Üretimin hatlar boyunca sorunsuz şekilde akması yalnızca işlevini yitirmiş orijinal parçaların endüstriyel ikinci el robot parçaları ile değiştirilmesiyle mümkündür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER