Zeydan ve Şedal: “Çiçek yollamayın SMA hastası çocuklara umut olun” çağrısı Zeydan ve Şedal: “Çiçek yollamayın SMA hastası çocuklara umut olun” çağrısı

DEM Parti Van İl Örgütü seçim çalışmaları kapsamında kentteki STK’ları tek tek ziyaret gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayları, milletvekilleri ve partililer hız kesmeden halkla buluşmaya devam ediyor.

Ziyaretlerde Büyükşehir Eş başkan adayları Abdullah Zeydan ve Neslihan Şedal’ın yanı sıra Milletvekilleri Gülcan Kaçmaz Sayyiğit, Zülküf Uçar, Van DEM Parti İl Eşbaşkanı Gülşen Kurt, Veysi Dilekçi, DBP İl Eşbaşkanı Harun Okay, DEM Yöneticisi Ömer Işık, Zeynep Kaya, A Kerim Bayıt, İrfan Kaval, Fikret Doğan, Tuşba ilçesi Belediye Eşbaşkan Adayları Hanım Akkoş, Ümit Keser yer aldı.   Yoğun bir ilgi ile karşılanan heyet merkez çalışmasının ardından köylere geçti.

ABDULLAH ZEYDAN: BİR DAHA KAYYUM ATAMAYA CESARET EDEMEYECEKLER!

Eşbaşkan adayı Abdullah Zeydan, DBP ve beraberindeki partililer Marangozlar Kooperatifi, Marangozlar Efeoğlu, Sanayi Kooperatifi sitesi Başkanı, Hurdacılar, Tuşba Galericiler Sitesi, Kampüs Galericiler sitesi, Organize Sanayi Bölgesine ziyaretler gerçekleştirdi.

ZEYDAN: BİR DAHA KAYYUM ATAMAYA CESARET EDEMEYECEKLER!

 Kurum temsilcileriyle görüş alışverişi yapan Eşbaşkan adayı Abdullah Zeydan ve beraberindeki partililer, sorunlarını dinleyip belediyeleri kazanmaları halinde tüm esnafa destek olacaklarını vurguladı. STK temsilcileriyle konuşan Zeydan, kayyumlara dikkat çekerek irade gaspının yapıldığını belirtti. Zeydan güçlü bir halk desteğiyle seçimi kazanmaları halinde merkezi yönetimin bir daha belediyelere kayyum atamaya cesaret edemeyeceğinin altını çizdi.

Zeydan, “Kürt halkının birliği bizim için çok önemlidir. Bu çerçevede Kürt halkına hizmet etmek bizim için en büyük onur ve şereftir” dedi.

Büyükşehir Eşbaşkan adayı Neslihan Şedal ve beraberindeki bir heyetle birlikte birçok kuruma ziyaret gerçekleştirdi.

İnsan Hakları Derneği Van Şubesi, Van Barosu, VATBO, Van–Hakkari Türk Tabipler Odasını (TTB), ziyaret eden Şedal ve beraberindeki partililer, belediyeleri kazanmaları halinde gerçekleştirecekleri projelere dair bilgi paylaştı.

 Edremit ilçesinde seçim çalışmaları yürüten Fikret Doğan, Milletvekilleri Gülcan Kaçmaz Sayyiğit, Zülküf Uçar ve ilçe yönetimi Çiçekli beldesinde bulunan bir taziyeye katıldı.

 Tuşba ilçesi Belediye Eşbaşkan Adayları Hanım Akkoş, Ümit Keser, DEM Parti ilçe eşbaşkanları, belediye meclis üyeleri, Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını tek tek dinleyen eşbaşkan adayları, esnafın elinden tutacaklarını belirtti.

Editör: Haber Merkezi