Haydar ERDİNLER VanEkspres Haber Ankara

Van'da 1. Kürt Dili Sempozyum Van'da 1. Kürt Dili Sempozyum

Ankara’da verilen iftar yemeğine, TBMM Başkanı Baş Danışmanı Prof. Dr. Şeref İba, RTÜK Başkan Vekili Deniz Güler, TİVİ 6 Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Sizcan, Batışehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Günaydın, Türkiye Petrol Ürünleri Sendikası Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı İlhan Kaya ve oğlu Arslan Kaya, Van Özalp Dernek Başkanı İşadamı Şahin Özgür, Bi-Çorba Restaurantlar zinciri imtiyaz sahibi Cesim Oskay, Erciş Dernek Başkanı Zafer İzgi ile VİŞAD Askeri ve tarih danışmanı tarihçi yazar emekli albay Atilla Güler, VİŞAD Yönetim Kurulu Üyesi Emin Aydoğan ve  Ankara’da yüksek öğrenim gören gençleri temsilen genç VİŞAD Başkanı Ahmet Baran Ağır ile birlikte bir çok sayıda Van’lı üniversite öğrencisi katıldı.

İftar sonrası VanEkspres’e konuşan VİŞAD Ankara Dernek Başkanı Serhat Ağır Türkiye’nin birçok yerinde şubelerimiz bulunmaktadır.

Zaman zaman yönetim kurulumuzla birlikte Ankara’da bulunan işadamlarımızı ve hemşerilerimizi bir araya getirmekteyiz, bu son buluşmamızın amacı içinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle bir iftar yemeğinde bir araya gelmekti.

VİŞAD yönetimi  olarak Genç VİŞAD’ımızla birlikte bir çok Vanlı yüksek öğrenimde okuyan gençlerimizi de davet ederek hem bürokrat ve işadamlarımızla gençleri buluşturduk herkes mutlu ve memnun ayrıldı.

Yönetim kurulu adına tüm katılımcılara teşekkür ederim  Ayrıca; Ramazan bayramı vesilesiyle yönetim kurulum adına tüm VanEkspres okurları başta olmak üzere, Ankara ve Van’da bulunan tüm hemşerilerimizin de Mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar saygılar sunarım.

Editör: İshak Kara