Akşener’e anlattı: İşe geri dönüş için benden 150 bin TL istendi

Meral Akşener Van Erciş'te Esnaf ziyareti sırasında yanına gelen bir vatandaş Ben KHK'lıyım işe geri dönüş için benden 150 Bin TL Rüşvet istedi iddiasında bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ziyaretlerine için geldiği Van'da kalabalık bir kitle tarafından karşılandı.

. Akşener, Van Erciş ilçesinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaştan flaş iddia: AKP Milletvekilinin yeğeni benden 150 bin lira istedi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Van Erçiş gezisi sırasında, Akşener’in yanına gelen bir vatandaş çok koşulacak bir iddiada bulundu. Vatandaş “AKP’de milletvekili olan bir siyasetçinin yeğeni beni aradı ve 150 bin TL istedi” dedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “memleket gezileri” kapsamında bugün Van’a gitti. Bir vatandaş, Akşener’in Erçiş’teki gezisi sırasında yanına gelerek çok konuşacak bir iddiada bulundu. Vatandaş, Akşener’e “5 yıl önce KHK ile ihraç edildim, 2 yıl önce beraat ettim. 2 yıldır beraat ettiğim halde göreve dönüşüm olmadı. Geçtiğimiz hafta şu an iktidar partisinde milletvekili olan birinin yeğeni beni aradı. “Dosya ne durumda” dedi. “Bu dosyayla ilgileneceğim ben” dedi ve daha sonra 150 bin lira istedi benden. Hangi cesaretle hangi yüzle benden bu parayı istiyorsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 22:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çift maaş
Çift maaş - 3 ay Önce

Bunlar dile gelen gerekler akepe her seyi rüşvete çevirmiş ramazanda yapılan yardımları bile gelip akepe ye üye ol sonra yardim al diyorlardı herşeyden cikar sağlamak tek ilkeleri

Vatan sever
Vatan sever - 3 ay Önce

Aynen öyle vAllahi doğru söylüyorsun işe alımlar olduğu zaman şerefime namusuma aynen akp millet vekili yiğeni aynen bu lafları benim çoçuğum için 30.000 TL istedi

SIRADAKİ HABER