banner97

Ayşe Öğretmen: Onurumuzu sorgulayacak son kişi bile olamazsınız

Ayşe Öğretmen, "Ahlaklı, onurlu kadın çıplak aramayı açıklamak için bir yıl beklemez” diyen AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’e cevap verdi.

Ayşe Öğretmen: Onurumuzu sorgulayacak son kişi bile olamazsınız

VanHaber - Kamuoyunda “Ayşe Öğretmen” olarak bilinen Ayşe Çelik, AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in “Ahlaklı, onurlu kadın çıplak aramayı açıklamak için bir yıl beklemez” sözlerine tepki gösterdi. Ayşe öğretmen, “Neden 1 yıl beklediniz” diyen Özlem Hanım’a; neden 20 yıl sonra başörtüsünün çıkarılmasından bahsettiğini sormak istiyorum” cevabını verdi.

“ÇOCUĞUMUN BEZİNİ AÇIP ARADILAR”

Kamuoyunda Ayşe Öğretmen olarak bilinen Ayşe Çelik, “Çocuğumun bezini açıp aradılar. Beni de çıplak aramak istediler, direndim, kabul etmedim, ama ne yazık ki tanık oldum” dedi.

Ayşe Çelik, “6 aylık kızımın bezini açıp aradılar. Beni de çıplak aramak istediler, direndim, kabul etmedim ama ne yazık ki tanık oldum. Yıllar geçti söyleyemedim. Sn #ÖzlemZengin siz bizim onurumuzu sorgulayacak son kişi bile olamazsınız. Utanç verici bir konuşma.” ifadelerini kullandı.

Ayşe Çelik, telefonla bağlandığı Beyaz Show adlı programda “Çocuklar ölmesin” dediği için tutuklanan ve cezaevine girişte çıplak arama zorlamasına maruz kaldığını anlattı. Ayşe Çelik “Bunları anlatmak çok zordu. Evet ben yaşamadım ama yaşayanları gözlerimle gördüm 65-70 yaşındaki teyzenin maruz kaldığı çıplak aramayı asla unutamam” dedi.

Özlem Zengin’in Uşak Emniyet Müdürlüğü’nde çıplak arama iddialarını reddederek kullandığı, “Onurlu, ahlaklı kadın bir sene beklemez. Bir kadını çıplak arayacaksın, dakikasında bundan rahatsızlığını beyan eder.” ifadelerine sosyal medya üzerinden tepki gözteren Ayşe Çelik, “6 aylık kızımın bezini açıp aradılar.

Beni de çıplak aramak istediler, direndim, kabul etmedim ama ne yazık ki tanık oldum. Yıllar geçti söyleyemedim. Sn #ÖzlemZengin siz bizim onurumuzu sorgulayacak son kişi bile olamazsınız. Utanç verici bir konuşma” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kronos

YORUM EKLE
YORUMLAR
Teşuba Li
Teşuba Li - 6 ay Önce

Özlem hanım ne kadınlık ne annelik duyguların yok ,olsada iktidarlaşmayala kirlenmişler ......

Devran denen m....
Devran denen m.... - 6 ay Önce

Cezaevleri fiziksel ve psikolojik işkencehanelerdir ,hele bizdeki ler çok daha farklıdır .bunu devran cücesi anlamaz

Seyhan
Seyhan @Devran denen m.... - 6 ay Önce

La müptezel her naneyi yiyin sonrada cezaevleri işkencehane dir diyin. Uyuşturucu sizde kaçakçılık sizde ne kadar yasadışı iş varsa sizde. Ama suçlu DEVLET. Hadi lan ordan tıvro

M. O .m
M. O .m @Devran denen m.... - 6 ay Önce

Devlettir bu yeğenim akıllı olacaksın. Dışarda her haltı yapıp cezaevine işkencehane diyemezsin. Akıllı olacan tmm mı aslan parçası

Devran
Devran - 6 ay Önce

Bunları söylemek için bu kadar neden bekledin. Yalan konuşuyorsun eğer gerçek olsaydı o zaman konuşurdun

SIRADAKİ HABER