banner97

Başkan Sezer O İddialara Cevap Verdi!

​​​​​​​Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer; son günlerde sosyal medya aracılığıyla hakkında çıkan iddialara yayınladığı video ile cevap verdi.

VanHaber - Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer son günlerde hakkında çıkan iddialara sosyal medyada yayınladığı bir video ile cevap verdi. Amacının olası bir şekilde vatandaşı yanıltmak isteyen kişilerin emellerini boşa çıkarmak olduğunu ve bu yüzden videoyu yayınladığını belirten Başkan Sezer, konuşmasında "Yaklaşık iki gündür bazı yayın organlarında ve bazı sosyal hesaplarda tarafımıza iftiralar atılmaktadır. Bu iftiralardan biri Belediye Başkanı seçildikten sonraki süreçte yaklaşık 300 bin lira değerinde bir saati kolumuza taktığımıza ilişkindir. Kolumda mevcut olan saat yaklaşık 6 yıldır almış olduğum ve piyasa değeri 500 liralık bir saattir.

Bunun aksini ispat etmek isteyen vatandaşlarımıza saatimi teslim edebilirim. Gevaş Belediye Başkanı olarak değil 300 bin liralık, değil 100 bin liralık bin liralık dahi koluma takmayı zul adleden bir insanım. Şahsıma yönelik diğer bir iftira ise belediye başkanı olarak seçildikten sonra belediye başkanlık makam odasına yaklaşık 500 bin liralık bir değişim yaptığımıza yönelik iftiradır. Belediye Başkanı olarak seçildikten sonraki günden bugüne makam odasında değişen iki şey olmuştur. Biri isimlik diğeri arka taraftaki kitaplığımdır. Bunun dışında makam odasında bir değişiklik olmamıştır. Bir sehpayı dahi makam odasına almadığımıza tüm Gevaşlı vatandaşlarımız şahittir. Bu tür iftiraları atarak insanların şahsiyetlerini itibarsızlaştırmaya çalışmak, gayri ahlaki bir şekilde saldırmak bu memleketin hiç bir insanına yakışmaz" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 22:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER