CHP’li Heyet Van ve bölgedeki KHK'lılarla buluşacak

CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinden oluşan heyet, Van'da bölgedeki KHK'lılar ile bir araya gelip sorunlarını masaya yatıracak.

CHP’li Heyet Van ve bölgedeki KHK'lılarla buluşacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekilleri Van'da Karar Hükmünde Kararname (KHK) ile işten çıkarılanlar ile bir araya gelecek.

CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Gülizar Biçer Karaca, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yüksel Taşkın, İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ve İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan düzenlenecek programda yer alacak.

Van Barosu'nda düzenlenecek programa Van, Bitlis, Ağrı ve Hakkari illerindeki KHK'lılar ile bir araya gelinecek. 13 Ekim 2021 Çarşamba günü düzenlenecek program saat: 14.30'da başlayacak.

BEDİRHANOĞLU: TÜM MAĞDURLARI BEKLİYORUZ

CHP Van İl başkanı Seracettin Bedirhanoğlu sosyal medya hesabından yapılan açıklamada programla ilgili şu ifadeler kullanıldı: "CHP iktidarıyla birlikte KHK sorunu tarihe karışacak. Hukuk işleyecek, herkes işine dönecek. Yarın 14:30'da Van Barosu'nda Van - Ağrı - Hakkari - Bitlis KHK Mağdurları ile buluşuyoruz. Tüm KHK Mağdurlarını toplantımıza bekliyoruz.." dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 14:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Brukan ay yildizli
Brukan ay yildizli - 4 ay Önce

CHP ve Van Barosu yalan dolan

SIRADAKİ HABER