banner97

İntihar Eden Çift Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçim sıkıntısı nedeniyle İntihar eden genç çift yan yana toprağa verildi İstanbul'da yaşamlarına son veren Elvan ve Enver Demir çifti Batman’da defnedildi.

İntihar Eden Çift Son Yolculuğuna Uğurlandı

VanHaber - İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde 1,5 yaşlarında bir çocuklarını ablasına bırakıp, yaşamlarına son veren Elvan ve Enver Demir çifti, Batman’da toprağa verildi.

Kozluk ilçesine getirilen çiftin cenazeleri dini vecibelerin yerine getirilmesinin ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi. 

Demir çiftinin geçim sıkıntısı nedeniyle hayatlarına son verdikleri belirtiliyor.  Yan yana toprağa verilen Demir çiftinin cenazesine aileleri ve ilçe halkı ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekilli Necdet İpekyüz katıldı.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Baskale
Baskale - 6 ay Önce

Allah yerinizi cennet eylesin Allah halinizi bu hukmetende sorsun millet aç agam uzaya gidecekmis

Haci osman
Haci osman - 6 ay Önce

21 yüz yilda bir ülkede insanlar acliktan caresizlikten iş sizlikten ekonomiden kaynakli intar ediyorsa sorumlu yoneten hükmetir

memo
memo - 6 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanlar cennet olsun ? Sebep olan insanlar Allah bu aciyı sizede yaşatsın

Emekli
Emekli - 6 ay Önce

Filistin gazze İsrail kökenli, sizler hala onlara yardım toplayın, ülkemizdeki yoksullara yokluklarından çocuklarına mama alamafıklarından bir bardak suya hasret kaldıklarında dolayı hayatlarına son versinler. Allah müsebipleribden sorsun inşAllah ????????????????

Mahoni
Mahoni - 6 ay Önce

21 nci yüz yılda işsizlikten intihar eden bir çift akp ile mhp Allah sizden sorsun Allah onların acısının aynısını size yaşatsın bunların sebebi siz iki partisiniz ülkeyi çalıp çırptınız

SIRADAKİ HABER