banner97

Saldırıya uğrayan Özdağ’dan Erdoğan ve Bahçeli'ye: Korkmuyorum

Silahlı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Erdoğan ve Bahçeli'ye seslenerek, “Korkmuyorum, susmayacağım. Farklı şeyler de söyleyeceğim” dedi.

Saldırıya uğrayan Özdağ’dan Erdoğan ve Bahçeli'ye: Korkmuyorum

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ saldırıya uğramasının ardından hastanede KRT TV'ye bağlanarak açıklamalarda bulundu. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenen Özdağ, “Korkmuyorum, susmayacağım. O gençlere sesleniyorum, kendinizi kullandırmayın. Selçuk Özdağ ancak öldürülürse susar" dedi.

‘FARKLI ŞEYLER DE SÖYLEYECEĞİM’ Silahlı saldırıya karşılık vermemesi durumunda yaşamını yitirmiş olabileceğine değinen Özdağ, “Susmayacağım, korkmayacağım. Ben soru sordum 17-25 Aralık Bahçeli için ne ifade ediyor dedim. Selçuk Özdağ susmaz, Selçuk Özdağ ancak öldürürlerse susar. Aziz millete sesleniyorum, bunların hukuk reformu bu. Kendilerini eleştirenleri susturmanın yolu silah, sopa, hakaret, küfür... Bunları yapıyorlar. Ben 3 dönem milletvekilliği yaptım. Ben 5 sene ülkü ocaklarında çalıştım, 7 sene idamla yargılandım, Muhsin Yazıcıoğlu'nun yardımcılığını yaptım. Bu saldırı demokrasi ayıbıdır. Türkiye'yi zorbalar ülkesi yapmayacağız. Burası orman kanunlarının geçerli olduğu bir ülke olmayacak. Sayın cumhurbaşkanı bu failleri bulun. Ben hayatım boyunca hiçbir zaman korkmadım. Kenan Evren'den de korkmadım. Konuşmaya da devam edeceğim. Farklı şeyler de söyleyeceğim” diye konuştu.  

SALDIRI ANINI ANLATTI Saldırı anında yaşanılanları aktaran Özdağ, şunları söyledi: “Arabaya biniyordum bana arkadan saldırdılar. Onlarla boğuşmaya, yumruklaşmaya başladım. Bana hiçbir şey söylemediler. İki kişi bana silah doğrultmuştu. Şoförüme de silah doğrultmuştu. Şoförüm silahla ateş etmeye başlayınca korktular ve çekildiler. Milletimi uyandırmak istiyorum, uyarmak istiyorum. Aziz milletim uyanın.”

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahoni
Mahoni - 7 ay Önce

Bu iki parti nin adaleti katilleri mafya babaları uyuşturucu ticareti ülkeyi uçuruma doğru götüren partilerdir olayı bir iki garibana yıkıp örtbas etmeye çalışacaklar

SIRADAKİ HABER