Nutraxin Collagen Nedir?

Kolajen vücutta bulunan aminoasitlerden biridir. Vücudun bir arada tutulmasını sağlayan, dayanıklılığı arttıran ve cilde canlılık ve esneklik veren önemli bir aminoasittir.

Nutraxin Collagen Nedir?

Nutraxin Collagen ürünü de yetişkinler için üretilmiş bir nevi kolajen takviyesidir.

Kolajenler, birbiri üzerine sarılmış 3 adet alfa zincirden meydana gelir. Bu protein yaşlandıkça vücutta azalır. Yaşın ilerlemesi ile kırışıklıklar, vücudun sarkması birçok kişi için problem olur. Ciltteki temel sorunların sebebi kolajen azalmasıdır. Ayrıca kemik ve kas dokusunun birbirine bağlanmasını sağlar. Azalması vücutta farklı problemlere yol açar. Bu sebeple Nutraxin Collagen takviyesi alınması gerekir.

Nutraxin Collagen Takviyesi Faydaları

Nutraxin collagen zengin ve doğal içeriği sayesinde kullanımlarda kısa sürede sonuç verir. İçeriğinde yer alan kolajen kolay emilim sağlayan hidrolize bir kolajendir. Kullanılan aromalarla içimi daha lezzetli hale gelir. İçeriğinde yer alan biotin ile cildin korunması sağlanır. C vitamini, cildin normal formda kolajen üretimine katkı sağlar. Nutraxin Collagen soya, glüten, süt ürünleri gibi alerjik reaksiyon veren ürünlerden içermez.  https://www.protein34.com/nutraxin   sayfasından daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2022, 23:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER