Van ve Bölgede salgın büyüyor: Van - Hakkari Tabip odası uyardı! Van ve Bölgede salgın büyüyor: Van - Hakkari Tabip odası uyardı!

Gözler insan ruh sağlığının aynasıdır. Doğru bir psikolog yaklaşımıyla insan kendini çok daha iyi hissedebilir.

Van Psikolog Fizyoterapist Dil Konuşma Terapist Hizmetleri

Cliniq.com.tr aracılığıyla Van psikolog, Van fizyoterapist, Van dil konuşma terapisti hizmetlerine tek bir çatı altından ulaşabilirsiniz. Çeşitli boyun ve sırt ağrıları, konuşma bozuklukları, psikolojik anlamda rahatsızlıklar için kendileriyle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Van'da kaliteli sağlık hizmetlerine olan bağlılığıyla bilinen bu klinik, psikoloji, fizyoterapi ve dil-konuşma terapisi alanlarında uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Sağlık ve mutluluk yolculuğunuzda size eşlik etmek için buradayız.

Konsantre eksikliği, odaklanma sorunu veya dikkat eksikliği olarak isimlendirilen bu zihinsel adaptasyon sorunu, eğitimi olumsuz etkileyen bir konudur. Özellikle çocuklarda adaptasyon sorunu psikolog terapi yöntemi ile çözülebilecek bir sorun olarak değerlendirilir.

Van Psikolog Hizmetleri

Cliniq, ruh sağlığınızı ön planda tutan deneyimli psikologlarıyla öne çıkmaktadır. Sizi dinleyen, anlayan ve destekleyen uzmanlar stres, kaygı, ve yaşamın zorluklarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak terapötik çözümler sunarlar. Burada, duygusal iyi oluşunuz kendileri için bir önceliktir.

Depresyon Ve Sonuçları

İnsanlar günlük hayatta her zaman için birçok sorunla karşı karşıya kalabilir ve bu sorunlar ruhsal dengeyi bozabilir. Özellikle bu olaylar ciddi anlamda insan sağlığını tehdit ettiği zaman depresyon oluşumu meydana gelir. Depresyon insan zihnini ciddi anlamda etkileyen olayların zihinde yer bulması ile başlar. Zihni fazla meşgul eden bu üzücü olaylar depresyonun artmasına ve dolayısıyla psikolojik sorun oluşumuna neden olur. Depresyon tedavisinde gecikme olursa bu durumda intihar gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Depresyonun tedavisinde ilaç tedavisi ilk aşamada gerçekleşir ve kişinin psikolog tavsiyesine uygun hareket etmelidir. Normal ruhsal dengenin tekrar yakalanabilmesi için psikolog terapiyle kişisel sorunları tespit eder ve çözüm planı oluşturur.

Kaygı Bozukluğu (Anksiyete)

Aç kalma korkusu, kaza korkusu, hırsız korkusu veya hapse girme korkusu gibi birçok korku insanda kaygı oluşturur. İnsanın tehlikeler karşısında kaygılanması normaldir ancak bu kaygının aşırı olması normal değildir. Yani ortada her hangi bir olay yokken kaygılanmak veya senaryo üreterek kaygı oluşturmak anksiyete olarak isimlendirilir.

Anksiyete genetik olabildiği gibi yaşanılan olumsuz olayların etkisi de bu kategoride önem arz eder. Kaygı bozukluğu olan kişinin ailesi de kişiden etkilenerek kaygılanmaya başlar ve dengesiz bir şekilde kaygı duygusuna kapılır. Bu nedenle ailenin diğer fertleri de psikolog programına dahil edilmektedir.

Van’da psikolog, Van fizyoterapist, Van dil konuşma terapisti gibi tüm konular için cliniq.com.tr ‘yi tercih edebilirsiniz. Cliniq.com.tr merkezinin sizleri en iyi şekilde memnun edeceğini düşünüyoruz. İlgili detaylar ve randevu işlemleri bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Editör: Haber Merkezi