Altunkaynak'ın Arkasında kim veya kimler var?

Ayetlerle ‘kuantum ve bilinçaltı temizliği’ yaptığını iddia eden kadın ile alakalı flaş iddia

Altunkaynak'ın Arkasında kim veya kimler var?

Son günlerin tartışılan ismi, kendisini “Bilinçaltı ve Kuantum uzmanı” olarak tanıtan Eylem Amine Altunkaynak.

Eylem Amine Altunkaynak, yaptığı şeyi şöyle anlatıyor: “Aldığım eğitimleri din ile bağdaştırarak kendi bilinçaltı eğitimlerimin patentini aldım. Ve bilinçaltı eğitimimde kişiye olayları okuma ve tekamül sanatını anlatıyorum. Yaşam döngüm de olayları okumamla da kendimi geliştirdim ve katılımcılara destek oldum.”  Eylem Amine Altunkaynak, muhafazakar camianın gündem maddelerinden biri oldu.

Yeni Şafak gazetesi, Eylem Amine Altunkaynak ile bir röportaj yapıp “Lüks otelde nefis tezkiyesi nasıl oluyor?”, “Tıp eğitimi almadan kanser hastalarına tedavi uygulamak riskli değil mi?” gibi sorular yöneltti.  Yeni Şafak grubundan çıkan Gerçek Hayat Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Kemal Özer de Eylem Amine Altunkaynak tartışmasına girdi.  Gerçek Hayat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kemal Özer, başka bir tartışma başlatıp Eylem Amine Altunkaynak’ın arkasında “cinler” olduğunu öne sürdü. 

Kemal Özer, “Bilinçaltı temizliği adı altında ne yapmak istiyorlar? Gerçek hedefleri ne? Olup biten aslında son derece basit. Bu işin temelinde cinler ve onlarla iletişim halindeki kötü niyetli kimseler var” ifadelerini kullandı. 

(Oda TV)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir vatandaş
Bir vatandaş - 1 ay Önce

Bu eksikti mübarek günde ...

SIRADAKİ HABER