Van'da vasıfsız eleman alımı ilgi görmedi diye iptal edildi

Van'ın Tuşba Belediyesi, İş-Kur aracılığıyla 32 vasıfsız elaman alımı için ilan verdi. Verilen ilana yeteri kadar başvuru olmadığı için ilan iptal edildi.

Van'da vasıfsız eleman alımı ilgi görmedi diye iptal edildi

 Tuşba Belediyesi, İş-Kur aracılığıyla 32 vasıfsız elaman alımı için ilan verdi. Verilen ilana yeteri kadar başvuru olmadığı için ilan iptal edildi.

Tuşba Belediyesi'nden yapılan açıklamada,

"Belediyemizin Tuşba Kent Hizmetleri Anonim Şirketi’nin yapmış olduğu personel alım ilanı iptal edilerek, alımlar ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tuşba Kent Hizmetleri Anonim Şirketi Yönetim Kurulumuz tarafından Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüzün bünyesinde görevlendirilmek için 16 Mart 2021 tarihinde İş-Kur aracılığıyla 32 vasıfsız işçi alımı ilanı vermiştir. Ancak işçi alımı için kurumumuzca verilen ilanda yeterli sayıda başvuru olmaması sebebi ile belediyemiz tarafından iptal edilmiştir.” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil
Halil - 1 ay Önce

iş yok diye diye kendini paralayan beleşçiler niye başvurmadınız tabi alışmışsınız yan gelip yatmaya ondan bundan sigara parası istemeye size zor gelir gidip temizlik yapmak

VEDAT TUNÇ
VEDAT TUNÇ - 1 ay Önce

Biz iş bulamıyoruz adamlar iş kabul etmiyor baş vuru yapmıyorlar keşke erciş ten tuşba belediyesine bizide kabul etselerdi baş vuru yapardım

Van
Van - 1 ay Önce

Ben hergün eksiksiz bütün van haber sitelerini takip ediyorum. Özellikle iş ilanlarını. VAllahi billahi yalan söylüyorsunuz. İlan vermediniz. Bu işte başka bir iş var. Çıkar ortaya.

Kahraman kestan
Kahraman kestan - 1 ay Önce

Benim kaydımvar ama iş bulamiyorum varsa geleyim kardeşim

SIRADAKİ HABER