Van Beşiktaşlılar Derneği Kongresi Yapıldı

Van Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği 2. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek  liste ile girilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Van Beşiktaşlılar Derneği Kongresi Yapıldı

Kongrede Abdulgani Acar başkanlığı yeni yönetime bıraktı. Van Beşyol mevkinde bulunan Beşiktaşlılar Derneğinde yapılan kongreye Beşiktaşlı taraftarlar tarafından katılım yoğun olurken, üyeler arasında çoğunluğun sağlanmasıyla başladı.

Divan başkanlığını Servet Aktaş, Anıl Gökhan Yılmaz ve Ezgi Çicekdal yaptı.

Van Beşiktaşlılar Derneğinin ilk kurucusu ve Başkanı Abdulgani Aslan “Geçmiş dönem de görev alıp bu dönem yönetimde olamayan yönetim kurulu üyelerime teşekkür eder, yönetime yeni giren yönetim kurulu üyelerime de başarılar dilerim. Ayrıca bugün katılımda bulunan bizi yanlız bırakmayan dernek üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim. Camiamız ve Van için hayırlısı olmasını temenni ederim. Her geçen gün daha da büyüyen Van Beşiktaş Taraftarlar Derneği ailesini takip etmeye devam edin” dedi.

Beşiktaşlılar Derneği Yeni Yönetimi Şu Şekilde Oluştu

Yönetim: Diyadin Behçet, Yiğit Sargun Aktaş, Servet Aktaş, Abdulgani Aslan, Ömer Akgül, Ali Armağan Yenice ve Emrullah Behçet

Yönetim Kurulu Yedek: Mürsel Abi, Anıl Gürkan Yılmaz, Metin Sıralı, Servet Saki, Ercan Yiğit.

Denetim Kurulu: İsmet Yeşilöz, Ümit Demir ve Yunus Emre Acar

Denetim Yedek: Ezgi Çicekdal, Aykut Algaç, Esra Şen

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2021, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nusret E  Yenice
Nusret E Yenice - 1 ay Önce

Tüm camiamızıni kutlar başarılarınızın devamını dilerim Oğlum Armağan da ayrıca başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER