Vanspor’da Sular Durulmuyor

Vanspor FK Başkanı Seyithan İzsiz’in istifasından sonra önce Vanspor Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, ardından Eski başkan Servet yenitürk’ün açıklamalarda bulundu bugün ise bir açıklama Van spor yönetim kurulu üyesi Veysel Ürüm’den geldi.

Vanspor’da Sular Durulmuyor

VANEKSPRES HABER MERKEZİ 

Vanspor FK Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Ürüm imzasıyla yayınlanan açıklamayı olduğu gibi siz VanEkspres okurlarıyla paylaşıyoruz.

Saygıdeğer Van Halkı ve Vanspor FK camiası olarak başlayan açıklamada,     Spor Camiasının bir temsilcisi olarak; Ağzımdan çıkacak her sözün, iki milyon nüfusa sahip bir şehri ilgilendirdiği gerçeği ile hareket etmem gerektiğinin farkında ve bilincindeyim.

     Esasen sayfalar dolusu yazılacak cümle varken, birkaç gündür kamuoyunun değerli vaktini boşu boşuna meşgul eden safsatalar hakkında daha fazla konuşarak Vanspor  ‘ a zarar vermemek adına; Önem ve değer verdiğim bir çok insanın telkini üzerine zor olanı seçiyor ve susuyorum !

Söylediklerim ile insanlar arasında kin ve nefrete sebebiyet veren taraf ben olmayacağım.

Vanspor  FK Yönetim Kurulu, gerek gördüğü takdirde bahsedilen konularla alakalı gerekli açıklamayı kamuoyuyla paylaşacaktır.

     Bütün bunlar ile beraber kişisel görüşüm ;

Aklından uydurduğu senaryolar için Sn: İzsiz ‘ e söyleyeceğim tek şey,

“Uydurduğu senaryoların sadece figüranı olarak kalacağıdır.”

Van  ‘ ı  ve  Vanspor  ‘ u gerçekten seven ve değer veren herkese saygılarımı sunarım” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER